Kalėdų miestelis Druskininkuose – daugybė įvairiausių pramogų visai šeimai

Visą Lietuvą nustebinusi lazerio skraiste padabinta eglė, susitikimai ir foto sesijos su Kalėdų seneliu, kaladėlių dėlionės ir vaikiškų dainelių karuselė, įvairiausios įdomios edukacijos, mugės, gražiausi kalėdiniai papuošimai, kalėdinės melodijos ir daugybė įdomiausių dalykų! Visa tai ir dar daugiau Jūs rasite Druskininkuose ir kurorte veikiančiame kalėdiniame miestelyje!

Druskininkiečiai ir kurorto svečiai kviečiami pamatyti ir sudalyvauti įvairiose edukacijose, o pramogų čia ras visa šeima.

Po Kalėdų miestelio atidarymo praėję savaitgaliai ir gausybė ten apsilankiusių žmonių parodė, kad druskininkiečių šiemetis sumanymas įrengti tokią erdvę prie pagrindinės miesto eglės išsipildė su kaupu.

O jau ateinantį savaitgalį visi kviečiami į kalėdinių dovanų paruošimo veiklas –

 juk taip smagu šventiškai pakuoti dovanas, patiems pasigaminti žaisliukų, pavyzdžiui, iš druskos, sukurti dovanėles. „Bus kūčiukų gaminimo, meduolių dekoravimo edukacijos, pakviesime kaligrafiškai parašyti sveikinimą ant paruoštų šventinių atviručių su menininke Aušra. Įvairių veiklų siūlome kiekvieną dieną, Kalėdų miestelio kupolai atidaromi penktą valandą vakare, į ten rengiamas edukacines programas kviečiame nuo 18 valandos. Kalėdų senelio rezidencijoje visų laukia nuostabusis Kalėdų senelis. Jeigu senelis išvykęs, visada yra jo padėjėjai, kurie padės mažiesiems parašyti laišką.

Savaitgalį Kalėdų miestelyje ir vėl bus žaidžiama, mokomasi Advento dainelių. Bus galima išsikarpyti snaigių, įvairių karpinių, padedant tautodailininkei Dianai Lukošiūnaitei. Sekmadienį pradėsime rodyti animacinių filmų festivalio „Tindi rindi“ programą. Tai – autoriniai filmai, kurie netransliuojami per televiziją. Manome, kad mažiesiems jie turėtų labai patikti“, – pasakojo Druskininkų kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė.

O Amatų centro „Menų kalvė“ namelyje galima įsigyti įvairių dovanų iš menininkų. Čia pat galima pasigaminti papuošalą, kalėdinį pakabuką, jį dekoruoti. Savivaldybės įstaigų darbuotojai taip pat entuziastingai ėmėsi kalėdinių darbų ir savuose kupoluose pristato šaunias edukacijas. M. K. Čiurlionio meno mokyklos kupole Jūsų lauks šviesos etiudai, bus galima piešti šviesoje ant smėlio, kurti atvirutes. Jaunimo užimtumo centro darbuotojai yra paruošę labai smagias karaokė valandėles, Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka – viktorinas.

Visais šventinio laikotarpio savaitgaliais druskininkiečius ir kurorto svečius kviečia nuotaikinga ir ryški Kalėdų mugė, atvyksta amatininkai. Kurorte kiekvieną šeštadienį organizuojamos „Kakavos popietės“, vyksta koncertai, žaidybiniai spektakliukai, skirti mažiesiems. Kalėdinio laikotarpio metu vyks ir gurmaniškos degustacijos. Kalėdų miestelio lankytojai praėjusį šeštadienį jau stebėjo ančių kepimo turnyrą ir jų ragavo, o kalėdinį savaitgalį bus tikra šventė smaližiams – jų lauks didelė eglutė iš saldaus „skruzdėlyno“. Anot R. Viniarskaitės, atidarytas Kalėdų miestelis darkart įrodė, kiek Druskininkuose talentingų ir gabių žmonių, kurie gali išpildyti ir realizuoti visas savo svajones, užmojus bei kalėdine dvasia užburti visus aplinkinius.

Taigi visą mėnesį Druskininkai kviečia į nuostabią Kalėdų pasaką kurorte – savomis akimis išvysti, kaip kurorte pildosi visi gražiausi norai ir vyksta šventiniai stebuklai! Kalėdų miestelyje jūs laukiami kiekvieną dieną, bet daugiausia pramogų rasite nuo penktadienio iki sekmadienio. Ateikite patys ir pakvieskite savo draugus bei pažįstamus. Kalėdinio miestelio programą rasitewww.druskininkukulturoscentras.lt

 Susitikimai su Kalėdų seneliu, kaladėlių dėlionės ir vaikiškų dainelių karuselė, įvairiausios įdomios edukacijos, mugės, gražiausi kalėdiniai papuošimai, kalėdinės melodijos ir daugybė įdomiausių dalykų! Visa tai ir dar daugiau Jūs rasite Druskininkuose veikiančiame kalėdiniame miestelyje/Roberto Kisieliaus nuotraukos