Įspūdingai pasipuošę Druskininkai laukia didžiųjų metų švenčių

Pasitikdami didžiąsias metų šventes Druskininkai ir vėl nustebino įspūdingomis miestą papuošusiomis instaliacijomis, kuriančiomis kalėdinės pasakos įspūdį. Papuošta pagrindinė kurorto gatvė, Vilniaus alėja, parkai, Druskonio ežero pakrantė, kurioje šiemet praeivių žvilgsnius traukia spindintys medžiai, magiškos burtininkės ir grojančios fėjos, šokėjų iš pasakos pora bei specialiai žiemos šventėms sukurtas išskirtinis kurorto simbolis – trys karūnuotos pušys.
Praeivių akį traukia ir žiemą neveikiantį muzikinį spalvų fontaną pakeitusi elektros lempučių instaliacija.
Na, o praėjusį savaitgalį įžiebta ir įspūdinga didžioji miesto eglė, Senųjų gydyklų parke sužibo kalėdinių eglučių parkas, organizuota labdaringa maltiečių akcija ir pašventinta prakartėlė. Visą savaitgalį Vilniaus alėjoje veikė mugė

Įspūdinga Kalėdų eglės įžiebimo švente Druskininkuos prasidėjo kalėdinių renginių maratonas/Andriaus Švitros nuotrauka

 

Sužibo 56 žaliaskarės
Penktadienio vakarą spustelėjusio šaltuko nepabūgę ir į kalėdinių eglučių parko įžiebimo šventę gausiai susirinkę žiūrovai stebėjo ir įspūdingą „Ugnies valdovų“ pasirodymą.
Šiemet prie Druskininkų savivaldybės iniciatyvos kurti kalėdinių eglučių parką prisijungė dar daugiau įstaigų ir organizacijų, todėl muzikinio fontano erdvėse suspindo rekordinis išradingai papuoštų gyvų ir iš įvairių medžiagų sukurtų kalėdinių eglučių parkas – net 56 eglutės, sukurtos įvairioms Druskininkų savivaldybės įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms atstovaujančių gyventojų.
Kalėdinių eglučių parko atidaryme dalyvavusį Japonijos ambasadorių, Prancūzijos ir Lenkijos kultūros institutų vadovus, druskininkiečius ir kurorto svečius pasveikinęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo visiems tiems, sutikusiems dalyvauti gražioje kalėdinių eglučių parko akcijoje: „Šis parkas kasmet tampa vis labiau mėgstama druskininkiečių ir miesto svečių vieta. Prieš septynerius metus įžiebėme 18 kalėdinių eglučių, o šiemet jų – net 56! Džiugu, kad prisijungia įmonės ir pavieniai žmonės, aktyviai dalyvauja. Be jūsų tikrai nebūtų tų 56 nuostabių eglučių, to grožio, kuris mus džiugins visą šventinį laikotarpį.“
Kalėdinis eglučių parkas druskininkiečius ir kurorto svečius džiugins visą šventinį laikotarpį.

Karališka eglė
Sniego žmogeliukai, auksu tviskanti karūnuota karališka eglė, įspūdingi fejerverkai, Kauno vaikų grupės „Saulės vaikai“ ir dainų autorės bei atlikėjos Jūratės Miliauskaitės koncertas – visa tai laukė šeštadienį Pramogų aikštėje surengtos didžiosios miesto eglės įžiebimo šventės dalyvių. Pamatyti įspūdingą reginį į Pramogų aikštę susirinko gausus būrys druskininkiečių ir kurorto svečių. Įžiebti Kalėdų eglę, kaip ir kasmet, patikėta miesto šeimininkui, merui Ričardui Malinauskui.
Didžiosios Kurorto Kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu mažuosius džiugino ir ten veikęs Kalėdų senelio paštas.
Sekmadienį prie didžiosios Kalėdų eglės surengta Prakartėlės šventinimo ceremonija. Renginio dalyviams koncertavo M. K. Čiurlionio meno mokyklos suaugusiųjų mišrus choras „Druskininkai“.

Aukojo seneliams
Druskininkiečiai ir kurorto svečiai savaitgalį pakviesti į ir į Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) akciją, kurioje buvo galima paragauti maltiečių sriubos, pabendrauti prie arbatos puodelio su savanoriais, paaukoti lėkštei sriubos, riekei duonos, kad maltiečiai galėtų pasirūpinti vargstančiais bendruomenės nariais. „Džiaugiuosi gražios ir prasmingos „Maltiečių sriubos“ akcijos kurorte iniciatoriais – MOPT Druskininku grupės savanoriais, dalyviais, rėmėjais ir svečiais. Ačiū visiems už bendrystę. Žinau, kad geros valios druskininkiečių virta sriuba senoliams ir ateityje bus ne tik valgis, bet ir sušildys širdis tų žmonių, kurie ne visada turi su kuo pasikalbėti, nesulaukia artimo žmogaus dėmesio. Dubenėlis sriubos bus mūsų pagarbos ir gerumo senoliams simbolis. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šios kilnios akcijos“, – po renginio sakė MOPT Druskininkų grupės vadovė Asta Akromaitė.
Įspūdingomis Kalėdų eglės ir kalėdinių eglučių parko įžiebimo šventėmis Druskininkuos prasidėjo kalėdinių renginių maratonas – visą gruodį savaitgaliais Pramogų aikštėje netrūks smagių renginių visai šeimai.

Kitame „Mano Druskininkai“ numeryje supažindinsime skaitytojus su kiekviena kalėdinio eglučių parko eglute, o nuo gruodžio 17 d. socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje „Mano Druskininkai“ galėsite atiduoti savo balsą už Jums labiausiai patinkančią eglutę.

 

„Mano Druskininkai“ informacija