Iš Vokietijoje surengtos tarptautinės parodos – naujos idėjos Druskininkams

Druskininkai, siekdami likti Lietuvos turizmo lyderiais, domisi Pasaulio ir Europos pramogų naujovėmis, planuojama jas įgyvendinti mūsų kurorte. O pamatyti naujausius projektus, pasisemti naujų idėjų geriausiai galima, lankantis specializuotose parodose.

Minėtoje parodoje garsūs gamintojai iš viso pasaulio pristatė vandens pramogų atrakcionus – įvairioms atrakcijoms ir sportui skirtus baseinus, vandens pramogų ir sporto įrangą, vandens transporto priemones/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotraukos

Praėjusį savaitgalį Savivaldybės meras Ričardas Malinauskas bei Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas lankėsi tarptautinėje Vandens pramogų parodoje Diuseldorfe (Vokietija).

Per dvi įtemtas parodos dienas druskininkiečiai parodos paviljonuose susipažino su visa ekspozicija, o vėliau domėjosi, kurią iš naujovių galima būtų pritaikyti Druskininkuose.

Minėtoje parodoje garsūs gamintojai iš viso pasaulio pristatė vandens pramogų atrakcionus – įvairioms atrakcijoms ir sportui skirtus baseinus, vandens pramogų ir sporto įrangą, vandens transporto priemones.

Mero R. Malinausko teigimu, apsilankymas kiekvienoje teminėje parodoje, aktualioje kurortui, – tai naujos idėjos, nauji potyriai, įdomios pažintys su žmonėmis, kurie kuria tuos atrakcionus ir juos įgyvendina.

„Po šios parodos man pasitvirtino mintis, kad net ir vandens pramogos, tarp kurių – banglenčių baseinas, vandens slydimo lentos ir kita, tai, ko mes ieškojome ir ką planavome daryti prie centro AQUA Vandens parko, galėtų būti įrenginėjama šalia „Snow Arenos“. Tai yra sportas“, – kalbėjo meras.

Jo nuomone, nederėtų painioti Vandens parko poilsio ir atsipalaidavimo su sportu. Meras kartu su centro AQUA direktoriumi E. Antanaičiu, svarsto racionalų išmetamos ir nepanaudojamos šilumos, kuri išsiskiria, šaldant sniego areną, pritaikymą. R. Malinauskas mano, kad naujieji vandens atrakcionai galėtų atsirasti būtent šalia „Snow Arenos“, tada racionaliai būtų panaudojama išsiskirianti šiluma, kurios daug reikia šiems atrakcionams.

Meras pasidžiaugė, kad, perėmus „Snow Areną“ į Savivaldybės valdomo Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA rankas, situacija arenoje buvo stabilizuota ir iš esmės pasikeitė į gerąją pusę: „Mums pavyko išspręsti visas, su „Snow Arena“ susijusias problemas, jau turime teigiamą rezultatą. Galime didžiuotis kokybišku sniegu, kokybiška įranga nuomai ir paslaugos teikimui. „Snow Arena“ jau dirba pelningai.“

Diuseldorfo parodoje pamatyti nauji atrakcionai ir tai, kaip jie veikia, kokį lankytojų susidomėjimą sukelia, kaip juose organizuojamos varžybos, dar kartą patvirtino spėjimus, jog jie būtų įdomūs ir druskininkiečiams, ir mūsų kurorto svečiams.

„Lankydamiesi tokiose parodose, mes ieškome naujų Druskininkų paslaugų krypčių – ko dar trūksta, ką dar turime padaryti ir ką sugebėsime padaryti.

Jei mes kalbame apie pramogas visus metus, ar tai būtų pramogos ir sportas vandenyje ir šalia jo, ar šio sporto pamokos, tai po tokių parodų formuojasi tam tikros vizijos, kurios, aš manau, pas mus bus įgyvendintos. Ir Druskininkai vėl bus keletu žingsnių priekyje“, – sakė R. Malinauskas.

Druskininkų  savivaldybės informacija