Inauguruota nauja Druskininkų LIONS moterų klubo prezidentė

Druskininkų LIONS moterų klubas jau pradėjo skaičiuoti antrojo dešimtmečio aktyvios veiklos metus. Paprastai vieneriems metams išrinkta prezidentė bei klubo valdyba savo kadencijos metus užbaigia pavasario-vasaros laikotarpiu, paskirdama vienkartinę stipendiją talentingam jaunajam druskininkiečiui. Jau įteiktos 7 tokios nominacijos jauniesiems menininkams, o šių metų vardinė jaunojo talento stipendija paskirta „Saulės“ pagrindinės mokyklos 7a klasės ir M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokinei Austėjai Kleponytei už gražius laimėjimus meno ir lituanistikos srityje. 300 Eur premija pasitarnaus šios mokinės kalbos puoselėjimo svajonėms įgyvendinti.


Klubo narės ir prezidentės G. Kuneikienė (trečia iš kairės) ir D. Žūkienė (trečia iš dešinės) pasiruošusios susitikimui su draugišku Paryžiaus Fontenay LIONS klubu ir inauguracijos ceremonijai/Loretos Baliukonienės nuotrauka

2017-2018 m. pareigas ėjusi klubo prezidentė Gražutė Kuneikienė, baigdama savo prezidentavimo metus, padėkojo visoms klubo narėms už nuoširdų kiekvienos indėlį į savanorystės veiklą, pagalbą mažiesiems mūsų bendruomenės nariams, bendradarbiavimą su kitais šios tarptautinio judėjimo aktyviais klubais bei Druskininkų „Rotary“ klubu.

Iškilminga regalijų perdavimo ir naujos prezidentės Danguolės Žūkienės inauguracijos ceremonija surengta Paryžiuje. Šiame svajonių mieste jau senokai sėkmingai darbuojasi mūsų klubo narė Violeta Petkevičienė, kuri ir inicijavo šią šventę bei susitikimą su Paryžiaus regiono Fontenay LIONS klubu.

Šis klubas pasidalino savo 32 veiklos metų patirtimi, organizuojant labdaros akcijas, inicijuojant bendrystės renginius su visuomene. Paryžiečiai susidomėjo Druskininkų ligoninės ir judėjimo „Už Druskininkus“ akcija, skirta  Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo darbams. Planuojama pakeisti interjerą, rekonstruoti palatas iš keturviečių į vienvietes, įrengti žaidimų erdvę, nedidelę virtuvėlę, bevielį internetą. Vaikų ligų skyriaus laukia džiugios permainos, prie kurių, įrengiant žaidimų erdvę, ketina prisidėti ir Druskininkų LIONS moterų klubas. Naujoji klubo prezidentė D. Žūkienė, gydytoja, dirbanti „Saulutės“ sanatorijoje, puikiai supranta, kaip reikalingas visos bendruomenės susitelkimas ir pagalba, kuriant šiuolaikiškas Vaikų ligų skyriaus patalpas, todėl  kartu su visomis klubo moterimis ieško finansinių idėjų žaidimų kambariui įrengti.

Su džiugesiu ir viltimi pradedame dvyliktus Druskininkų LIONS moterų klubo gyvavimo metus ir esame atviros įvairioms gražioms idėjoms bei iniciatyvoms mūsų bendruomenės gerbūviui pagerinti, vaikų sergamumui mažinti, geram emociniam klimatui mažiesiems ligoniukams sukurti.

 

Užsakymo Nr. MDR-058-02