Į Druskininkų gatves – nauji autobusai

Trečiadienio popietę Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai turėjo galimybę apžiūrėti tris naujus autobusus. Du naujus žemagrindžius autobusus pristatė UAB „Kautra“. Trečiąjį, spalvingą mokyklinį autobusiuką, Rugsėjo 1-osios šventės proga Druskininkų savivaldybei perdavė Švietimo ir mokslo ministerija. Šiemet 82 Švietimo ir mokslo ministerijos šalies mokykloms nupirkti nauji autobusai bus skirti toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenantiems vaikams vežti.

Bendrovė „Kautra“ nuolat atnaujina savo autobusų parką. Nuo trečiadienio Druskininkų gatvėmis riedės dar du nauji žemagrindžiai autobusai, kurie, pasak UAB „Kautra“ generalinio direktoriaus Lino Skardžiuko, naujųjų autobusiukų išskirtinis bruožas yra tas, jais galės važiuoti žmonės su negalia: „Taip plėsis šių žmonių galimybė naudotis visuomeniniu transportu. O naujieji autobusiukai – patrauklūs, erdvūs, šviesūs“.
Paklaustas, ar daug druskininkiečių naudojasi paslaugomis, bendrovės vadovas sakė tikintis, jog vis daugiau gyventojų naudosis visuomeniniu transportu: „Važiuodami visuomeniniu transportu, nesinaudodami privačiomis mašinoms, mažiau teršiame gamtą. Miestas turi visą reikalingą viešojo transporto infrastruktūrą. Kviečiame pasinaudoti ir nuolatiniais, ir elektroniniais bilietais. Juolab, kad, naudojantis elektroniniu bilietu, numatoma ir daug nuolaidų. Ypač Leipalingio gyventojams, kurie gali ne tik priemiestiniu autobusu važiuoti, bet ir naudotis miesto nuolatiniu bilietu“.

Kaip sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, visada džiugu, kai mieste atsiranda naujų transporto priemonių: „Šį kartą Druskininkus pasiekė naujos kartos autobusai – „Kautros“ „Mersedes“, ir moksleivių pavėžėjimui skirtas „Volkswagen“. Tiesiog džiugu, kad pavyko gauti naujus autobusus ir atnaujinti mūsų parką – ir kurorto gyventojai, ir mūsų moksleiviai važinės žymiai naujesniais, patogesniais autobusais“.
Meras akcentavo, kad Druskininkai gali didžiuotis, jog čia yra naujausias, geriausias, tobuliausias Lietuvoje autobusų parkas, patogios ir modernios keleivių laukimo aikštelės su išmaniomis technologijomis, švieslentėmis. „Džiugu, jog dirbame kartu su „Kautra“, bendradarbiaujame ir galime džiaugtis ir didžiuotis pasiektais rezultatais“.

„Mano Druskininkai“ informacija