Globojamiems seneliams – dovanėlės, sveikinimai ir linkėjimai

Artėjant šv. Kalėdoms, dažno iš mūsų širdis prisipildo gerumo, noro padėti ne tik patiems artimiausiems, bet ir kitiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos.

Juk Kalėdos – šilumos, vilties ir tikėjimo metas. Tai – ir magiškas stebuklų laikas, kai gerumu, meile, dėmesiu, atjauta bei rūpesčiu dalijamasi visur ir su visais.

„Saulės“ pagrindinės mokyklos kolektyvas Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje slaugomiems seneliams perdavė pilnas pintines dovanėlių ir nuoširdžiausius linkėjimus nuo mokinukų/„Saulės“ pagrindinės mokyklos archyvo nuotraukos

Jau daugelį metų mūsų mokyklos mokinukai prieš Didžiąsias metų šventes aplanko VšĮ „Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro“ slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje slaugomus senelius. Neša dovanas, dainuoja dainas, kalbasi. Tik šiais metais viskas truputėlį kitaip. Senelių aplankyti negalėjome, bet pilnas pintines dovanėlių ir nuoširdžiausius sveikinimus bei linkėjimus nuo mokinukų jiems perdavėme.

Gal pasaulinė COVID-19 pandemija ir apvertė aukštyn kojomis daugelį mums įprastų dalykų, tačiau paliko mūsų širdis atviras gėriui.

„Saulės“ pagrindinės mokyklos informacija