Gerų trąšų įsigykite pigiau: skelbiamas komposto aukcionas

Artėjantis pavasaris skubina pasirūpinti žeme, o Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia įsigyti kokybiško komposto ir skelbia maisto atliekų komposto aukcioną.

Aukcionas vyks šių metų vasario 24 dieną 10 val. adresu Karjero g. 2, Takniškių kaimas, Alovės seniūnija, Alytaus rajonas, administraciniame pastate.

Pradinė komposto pardavimo kaina – 5 EUR už toną (be PVM). Parduodamas kiekis – 2 tūkst. tonų. Kompostas yra žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje Takniškių kaime.

Dėl komposto apžiūros ir kitais klausimais galima kreiptis į el. paštu justas.marcinkas@alytausratc.lt arba tel. 8 616 81016.

Dalyvavimas aukcione nemokamas.

Pirkėjas, norintis įsiregistruoti viešo aukciono dalyviu, iki 2023 metų vasario 24 d. 9 val. turi pateikti laisvos formos prašymą, atsiųsdamas jį faksu: 8 315 50150 arba elektroniniu paštu: justas.marcinskas@alytausratc.lt. Prašymą galima užpildyti ir prieš prasidedant aukcionui, atvykus į aukciono vietą.

Aukciono laimėtojas kompostą turi išsivežti savo transportu. Pristatymas ARATC transportu – už papildomą mokestį. Pakrovimas – Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro technika.

Iš maisto atliekų pagamintas kompostas pasižymi vertingų medžiagų gausa ir įvairove. Parduodamo komposto laboratorinių tyrimų rezultatai skelbiami https://www.aratc.lt/uploads/Aukcionai/maisto%20komposto%20tyrimai%202022-12.pdf

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija