Druskininkų policijos komisariate pasveikinti geriausi kaimynai

Jau tampa tradicija kiekvienais metais, paskutinį gegužės penktadienį, minint Europos kaimynų dieną, pagerbti geriausius kaimynus. Tądien Druskininkų policijos komisariate buvo pasveikinti konkurso „Kaimynų kaimynas“ dalyviai.

Druskininkų policijos komisariate buvo pasveikinti konkurso „Kaimynų kaimynas“ dalyviai / Druskininkų PK archyvo nuotrauka

Konkursas buvo skirtas pastebėti žmones, kurie rūpinasi aplinkiniais ir jų saugumu, neatlygintinai daro gerus darbus, savo elgesiu yra pavyzdys kitiems, sugeba suvienyti ir puoselėti saugią ir gražią aplinką… Ne veltui sakoma, kad geras kaimynas ir už tolimą giminę artimesnis.

Šiuos žodžius apie savo kaimynus leipalingiečius Oną ir Bronių Kelmelius galėjo patvirtinti Žaneta Krivonienė, o Marija Rimkienė pasidžiaugė savo kaimynais Antanu ir Ramute Maziukais. Gražių žodžių apie kaimynę druskininkietę, Saugios kaimynystės pirmininkę Vidą Vitaitę Zurzienę negailėjo jos kaimynės Rūta Zaikaitė ir Larisa Ražanskienė bei kaimynas Gintaras Svirskas.

Yra įrodyta, kad saugios kaimynystės veiklas vykdančiose teritorijose, kur kaimynai kartu stebi aplinką ir rūpinasi vienas kito saugumu, vagysčių ir kitų turtinių nusikaltimų skaičius gerokai sumažėja. Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos Druskininkų policijos komisariato įsteigtos atminimo dovanėlės.

Lauksime gausaus būrio dalyvių ir kitais metais – juk šalia mūsų gyvena daug nuostabių žmonių, kurių buvimas aplinkiniams suteikia jaukumo ir pasitikėjimo, tereikia juos pastebėti.

Druskininkų PK informacija