Druskininkų jaunimo užimtumo centrui – jau 18!

Energingumas, originalumas ir jaunatviškos idėjos – to tikrai netrūko penktadienį surengtoje Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) 18-ojo gimtadienio šventėje. Žavūs ir drąsūs vedėjai renginio pradžioje neįprastai pristatė šauniąją JUC‘o komandą. Irma, Aistė, Juozas, Mindaugas, Gintaras, Daiva, Kristina ir jų centro vadovė Aušra į sceną žengė, įsikūniję į nuotaikingus vaidmenis.

JUC kolektyvą 18-ojo gimtadienio proga pasveikino ir Druskininkų savivaldybės vadova
Korinos Moisiejūtės ir JUC archyvo nuotraukos 

Pilnametystės sulaukusį JUC kolektyvą pasveikinęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas sakė, kad, jo manymu, šis centras jaunimui yra tarsi antrieji namai. „Čia susirinkę jaunuoliai gali prasmingai ir įdomiai leisti laisvalaikį su bendraamžiais, aptarti jiems rūpimus reikalus, o kartais galbūt ir spręsti problemas“, – kalbėjo meras, linkėdamas, kad JUC ateityje vis labiau populiarėtų, siūlytų dar originalesnių, įdomesnių veiklų, įgyvendintų Druskininkų jaunimui reikalingus projektus.
Šventės šeimininkus gimtadienio proga sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Seimo narės Kristinos Miškinienės padėjėja, Savivaldybės tarybos narė Inga Šinkonienė, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Evelina Raulušaitienė, „Atgimimo“ mokyklos atstovai, kiti svečiai.
JUC direktorė Aušra Nedzinskienė, paklausta kuo svarbus centrui yra 18-asis gimtadienis, sakė: „18-asis gimtadienis mūsų centrui, kaip ir žmogui, reiškia pilnametystę. Mums šis gimtadienis yra ypatingas: centras jau atrado save, turi būrį draugų, o per 18 gyvavimo metų sukaupė labai daug patirties. kuria dabar dalijasi, norime pritraukti dar daugiau jaunų žmonių. Dirbame tam, kad Jaunimo užimtumo centre jaunimas tiesiog gerai leistų laiką“.
Gimtadienio šventei žaismės suteikė originalių nominacijų, kurių buvo net 6-ios, įteikimo ceremonija. Visiems, laimėjusiems nominacijas, įteiktos rankų darbo statulėlės.
Apdovanojimas „Metų iniciatyva“ įteiktas Lukui Tamkevičiui, „Metų atradimo“ – sesėms Kornelijai ir Emilijai Makselytėms, „Metų ekstremalo“ – Salvijinai Leonavičiūtei. „Metų lankytoja“ tapo Simona Stravinskaitė, „Metų savanorio“ apdovanojimą gavo Vaida Saveikienė, o „Metų pora“ buvo išrinkti Danielius Butauskas ir … būgnai.
Savo pasirodymus žiūrovams dovanojo jaunimo muzikos grupės „Unknown artists“, „The pink Project“, talentingoji Lietuvos balso dalyvė Karolina Rastenytė, „Druskininkai runners“.
Viso renginio metu žiūrovai stebėjo jaunimo užimtumo centro komandos ir lankytojų kurtus nuotaikingus vaizdo reportažus. Jų autorės – į žurnalisčių vaidmenį įsikūnijusios Irma ir Aistė. Renginio pabaigoje netikėtą pasirodymą dovanojo Jaunimo užimtumo centro ekstremalai.
Po dėmesį prikausčiusios smagios programos visi vaišinosi Romos Pankevičienės kepyklos ir cukrainės dovanotu gimtadienio tortu bei Druskininkų kolonados gardžiomis vaišėmis.

„Mano Druskininkai“
informacija