Druskininkiečiai aktyviai prisidėjo prie akcijos „Už galimybę sveikti linksmiau!“

VšĮ „Druskininkų ligoninė“ ir judėjimas „Už Druskininkus“ jau kurį laiką kvietė druskininkiečius ir miesto svečius burtis bendram tikslui. „Už galimybę sveikti linksmiau!“ – tokiu šūkiu idėjos iniciatoriai kvietė prisidėti prie Druskininkų ligoninėje esančio Vaikų ligų skyriaus atnaujinimo. O penktadienį surengtas baigiamasis Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimui skirtos akcijos „Už galimybę sveikti linksmiau“ renginys, kuriame netrūko geros nuotaikos bei pramogų įvairovės visai šeimai.

Baigiamajame Druskininkų ligoninės Vaikų ligų skyriaus atnaujinimui skirtos akcijos „Už galimybę sveikti linksmiau“ renginyje netrūko geros nuotaikos bei pramogų įvairovės visai šeimai/Laimos Rekevičienės nuotrauka

„Susirinkome birželio 1-ąją, todėl pirmiausia sveikinu visus vaikų gynimo dienos proga. O kartu dėkoju Druskininkų ligoninės kolektyvui, direktoriaus pavaduotojui medicinai Mantui Jurkoniui ir Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjai-savivaldybės gydytojai Evelinai Raulušaitienei už puikią idėją, o visiems Jums – už prisidėjimą prie kilnaus tikslo. Ačiū, kad esate čia, ačiū, kad prisidedate“, – renginio metu kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras ir nepartinio judėjimo „Už Druskininkus!“ pirmininkas Ričardas Malinauskas.

Druskininkų ligoninės direktorius Viktoras Meižis taip pat padėkojo susirinkusiems už jų paaukotas lėšas ir pabrėžė, kad gera aplinka skatina sveikti: „Vaikai nusipelno geriausio, o gera aplinka padeda sveikti. Tikiuosi, kad ši iniciatyva padės sukurti tokią aplinką, kurios apsupti vaikai sveiks žymiai greičiau ir linksmiau. Džiaugiuosi, kad ši idėja nepaliko abejingų ir sutelkė bendruomenę.“

Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja E. Raulušaitienė sakė, jog simboliška, kad būtent birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, vyksta baigiamasis šios gražios iniciatyvos renginys: „Vaikų sveikata ir vaikų skyriaus išlikimo klausimas yra labai jautrus mūsų bendruomenei. Akivaizdu, kad nei valstybės, nei savivaldybės indėlio nepakanka, reikia ir bendruomenės palaikymo. Druskininkai visada pasižymėjo bendruomeniškumu – tai tik patvirtino visų susitelkimas šiam kilniam tikslui. Prieš keletą savaičių startavusi akcija jau įgauna pagreitį, o žinia apie planuojamas permainas iš druskininkiečių sulaukė daugybę teigiamų atsiliepimų bei palaikymo. Bendruomenės nariai laimingi, galėję prisidėti, ir, manau, tokių akcijų ir gerų darbų ateityje tik daugės. Žmonėms to reikia.“
Paramos akcijos baigiamojo renginio metu organizuotas dviračių žygis, surengtos krepšinio varžybos 3 prieš 3, kurias stebėjo vienas iš geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Šarūnas Marčiulionis. Pramogų aikštėje galima buvo sudalyvauti interaktyvioje viktorinoje, „Akmens-popieriaus-žirklių“ ir „Spirdžiaus“ turnyruose, kuriuos organizavo Druskininkų jaunimo užimtumo centras. Mažųjų laukė meninės kūrybinės dirbtuvės „Tep šlep“ su Deividu Sinkevičiumi bei Daiva Stonceliene, muilo burbulų „Burbuliatorius“, karuselės, batutai ir kitos smagios pramogos.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijų atstovai kvietė ragauti blynų ir kitų gardumynų ir aukoti lėšų vaikų ligų skyriaus atnaujinimui.

Vakare Vijūnėlės parke visi norintieji galėjo pakilti oro balionu – tokią pramogą pasiūlė prie akcijos prisijungęs iš Druskininkų kilęs verslininkas, „Melgos“ direktorius prekybai Andrius Čabanas. Tądien buvo galima pasivažinėti ir ekskursiniu traukinuku ar keltis Lynų keliu – dalis lėšų taip pat buvo skirta akcijai paremti.

Pramogų aikštėje vakare surengtas šventinis Paramos akcijos koncertas. Druskininkiečiams ir kurorto svečiams savo dainas dovanojo Druskininkų savivaldybės vaikų ir jaunimo grupės, pop-choras „O lia lia“, grupė „Majamio merginos“, Justinas Lapatinskas, Ronata ir Rūta Kotryna, „The Groovy group“ ir vakaro viešnia Ieva Zasimauskaitė.

Na, o Druskininkų ligoninės kolektyvas dėkoja kiekvienam, prisidėjusiam prie paramos akcijos „Už galimybę sveikti linksmiau“. Ligoninės direktoriaus pavaduotojas M. Jurkonis sakė, kad Vaikų ligų skyriaus atnaujinimui jau paaukoti net 5066 eurai, dar 2000 eurų skyrė Druskininkų savivaldybė, o tai, jo žodžiais, yra puikus pamatas laukiančioms šio skyriaus permainoms: „Ačiū, kad buvote kartu, kad prisidėjote prie paramos akcijos ir už tai, kad visi kartu sugebėjome suvienyti jėgas tokiam kilniam tikslui!“.

„Mano Druskininkai“ informacija

 

  

 

 

 

Druskininkų ligoninės kolektyvas nuoširdžiai dėkoja: judėjimui „Už Druskininkus“, Druskininkų savivaldybei, UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA“, Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigoms, savaitraščiui „Mano Druskininkai“, VšĮ „Melgos sportas“, VšĮ „Druskininkų turizmo ir informacijos centras“, VšĮ „Druskininkų jaunimo užimtumo centras“, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, UAB „Kautros keltuvai“, Druskininkų kultūros ir Sporto centrams, Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijoms, Druskininkų miesto „Rotary“ klubui, asociacijai „Druskininkų klubas“, Lietuvos kariuomenės karo medicinos tarnybos karių reabilitacijos centrui, renginio vedėjui Artūrui Skausmeniui, Druskininkų savivaldybės vaikų ir jaunimo muzikos grupėms, Ievai Zasimauskaitei, „The groovy group“, Ronatai ir Rūtai.

Norintys paremti šią gražią iniciatyvą vis dar gali aukoti, pervesdami pinigų į specialiai atidarytą Druskininkų ligoninės paramos sąskaitą:

VšĮ Druskininkų ligoninė, įmonės kodas – 152114650, AB „Swedbank“,

sąskaitos Nr. LT 28 7300 0100 0222 5314