Dėmesio! Konkursas „Kaimynų kaimynas“

Turite kaimyną, kuris savo „kaimyniškumu“ tiesiog verčia būti geresniu žmogumi ar kaimynas yra toks nerealus, kad sugeba visus suvienyti ir būti tikru pavyzdžiu kitiems? Nesidrovėkite ir nominuokite savo namo, kiemo, sodo kaimyną konkursui „Kaimynų kaimynas“. Juk verta, kad apie jį sužinotų ir kiti bei tai bus puiki proga pasveikinti jį su europine Kaimynų diena.

Kaimynų kaimynas bus renkamas vadovaujantis šiais kriterijais: gyventojų pilietiškumo ir asmenų (kaimynų, bendruomenių) tarpusavio bendravimo skatinimas; gerų santykių vystymas bendruomenėje, visuotinai priimtų moralės normų laikymasis, savo elgesiu buvimas pavyzdžiu kitiems bendruomenės nariams, rūpinimasis bendruomenės ar kaimynystės bei kiekvieno jos nario saugumu.

Iki gegužės 25 dienos siųskite savo kaimynų istorijas, filmuokite, fotografuokite jo gerus darbus ir pateikite mums: el. p. edita.urboniene@policija.lt arba Vytauto g.41, Druskininkai.

Visi konkursui nominuoti kaimynų kaimynai gegužės 27 dieną bus pagerbti ir apdovanoti Druskininkų policijos komisariato įsteigtomis dovanomis.

Druskininkų policijos komisariato informacija