Druskininkuose – mažiausias nedarbo lygis Alytaus apskrityje
Druskininkų savivaldybėje registruotas nedarbas ir toliau mažėja. Naujausi Užimtumo tarnybos duomenys rodo, kad gegužės 1 dieną registruotas nedarbas mūsų savivaldybėje siekė 6,4 proc. darbingo amžiaus gyventojų – tai mažiausias rodiklis ne tik Alytaus apskrityje, bet ir vienas iš geriausių Lietuvoje.
Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, registruotas nedarbas Druskininkų savivaldybėje sumažėjo nuo 8,0 iki 6,4 proc. Tai rodo nuoseklią teigiamą tendenciją ir stiprėjančią vietos darbo rinką.

Druskininkuose registruotas nedarbas siekia 6,4 proc. – tai mažiausias rodiklis Alytaus apskrityje ir vienas geriausių Lietuvoje / Asociatyvi nuotrauka
Lietuvoje registruotas nedarbas šiuo metu siekia 8,1 proc., Alytaus apskrityje – 7,9 proc.
Druskininkų rodiklis išlieka mažiausias tarp visų kaimyninių savivaldybių: Alytaus miesto (8,3 proc.), Alytaus rajono (7,5 proc.), Lazdijų rajono (8,5 proc.) bei Varėnos rajono (8,2 proc.).
Mažėjantis nedarbas atspindi ne tik augančias įsidarbinimo galimybes, bet ir stabilų verslo, paslaugų bei turizmo sektorių aktyvumą kurorte.

