Profesinio mokymo centre „Žirmūnai“ – naujos mokymo programos

Profesinio mokymo centrui „Žirmūnai“ Švietimo, mokslo ir sporto ministerija suteikė licenciją vykdyti inovatyvias, sveikatos ir paslaugų asmenims skirtas programas, kurios būtų patrauklios Druskininkų bei kitų Lietuvos miestų gyventojams, siekiantiems įgyti išsilavinimą, kelti kvalifikaciją ar persikvalifikuoti. Gegužės mėnesį formalųjį profesinį mokymą papildėme paramediko, konditerio, kirpėjo, ikimokyklinio ugdymo padėjėjo modulinėmis profesinėmis programomis.

Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas siekia nuolat atnaujinti vykdomas programas, atsižvelgiant į miesto gyventojų poreikius, stebint darbo rinkos pokyčius, siūlyti patrauklias ir paklausias studijų programas. Dirbantiems ir norintiems mokytis sudarome sąlygas darbą derinti su studijomis, abiturientams – galimybę likti kurorte ir įgyti išsilavinimą.

Profesinio mokymo centre dirba aukštos kvalifikacijos mokytojai specialistai, patyrę savo srities praktikai, jie suteiks ir teorinių, ir praktinių specialybės žinių.

Kviečiame atrasti savo studijų programą ir prisijungti į birželio 9 d. 14 val. nuotoliniu būdu organizuojamą „Atvirų durų dieną“. Jos metu pristatysime filiale 2021-2022 metais planuojamas vykdyti mokymo programas. Daugiau informacijos galite rasti: https://mcdruskininkufilialas.lt/

Norintieji dalyvauti priėmime prašymus turi pateikti per LAMA BPO priėmimo sistemą: https://profesinis.lamabpo.lt, kilus klausimams, kreiptis telefonu + 370 606 44313.