Lopšelyje-darželyje „Bitutė“ – antrasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapas

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – tai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamas projektas, skirtas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus bei fiziškai aktyvius vaikus.
Lopšelis-darželis „Bitutė“ jau ne vienerius metus iš eilės dalyvauja šiame projekte. Tai smagi sporto šventė su mankštos bei įvairių rungčių elementais.


Mažieji lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdytiniai smagiai sportavo „Lietuvos mažųjų žaidynėse“ / Lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo nuotraukos


Balandžio 17 dieną lopšelyje-darželyje „Bitutė“ prasidėjo projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II-asis etapas. Šventę atidarė ir mažuosius žaidynių dalyvius pasveikino bei sėkmės varžybose palinkėjo direktorė Ramutė Siliūnienė. Ji iškilmingai įžiebė simbolinę žaidynių ugnį.
Renginys prasidėjo tradicine Ąžuolo mankšta, kurią atlikti paragino du „kiškučiai“. Po nuotaikingos apšilimo mankštos komandos išsiskirstė į zonas ir nekantriai laukė starto. Sporto renginyje dalyvavo visos vaikų amžiaus grupės – nuo mažiausio iki didžiausio, visi varžėsi įvairiose rungtyse, kuriose reikėjo pademonstruoti savo vikrumą, greitį ir taiklumą.
Varžybose nugalėjo draugystė, o vaikai patyrė daug džiugių emocijų bei buvo apdovanoti projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ dalyvio diplomais.

Justina Taraskevičienė,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja