Šiuolaikinė odontologija „Šypsenos akademijoje“ – malonumą suteikiančios dantų SPA procedūros Jūsų sveikai ir gražiai šypsenai

Anksčiau tikriausiai net nebūtumėte pagalvoję, kad odontologiją kada nors galėsite tapatinti su SPA procedūromis. Šiuolaikinė odontologija yra viena iš sparčiausiai tobulėjančių sričių, todėl odontologinės procedūros nebekelia jokio skausmo ar diskomforto, o atostogų metu drąsiai galime į SPA procedūrų sąrašą įtraukti jau ir dantų grožiui bei sveikatai skirtas procedūras.

„Šypsenos akademija“ Druskininkuose siūlo galimybę suderinti poilsį su procedūromis Jūsų šypsenai/Asmeninio archyvo nuotrauka

SPA Vilnius Druskininkai įsikūrusi odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ džiaugiasi, formuodama naują požiūrį į odontologiją – dantų priežiūros procedūros pacientams nebekelia baimės, o dažnas SPA lankytojas dantų priežiūros profilaktines ar estetikos procedūras jau įtraukia ir į savo atostogų planus.

Išskirtinė ir atpalaiduojanti klinikos aplinka

Ypatingas dėmesys „Šypsenos akademijoje“ skiriamas pacientų komfortui. Klinikos atmosfera yra maloni akiai ir patogi kūnui. Interjeras papuoštas meno kūriniais, erdvės patobulintos apšvietimo bei ergonomikos sprendimais. „Šypsenos akademijoje“ itin svarbios detalės, padedančios maksimaliai sumažinti stresą – klinikoje naudojami malonūs kvapai, padedantys atsipalaiduoti, taikoma muzikos terapija. Procedūrų metu pacientai kompiuterių ekranuose gali stebėti ir mėgautis gražiais, atpalaiduojančiais šypsenų vaizdais. Dažnas pacientas po procedūrų „Šypsenos akademijoje“ pastebi, jog raminanti aplinka padeda pamiršti visas odontologines baimes, o po procedūrų jis jaučiasi atsipalaidavęs ir pailsėjęs.

Procedūros atostogų metu – Jūsų sveikai ir gražiai šypsenai

„Šypsenos akademija“ Druskininkuose siūlo galimybę suderinti poilsį su procedūromis Jūsų šypsenai – inovatyviu dantų balinimu lazeriu, įvairių rūšių profesionalia burnos higiena, lazerio terapija, estetiniu plombavimu bei moderniais skaitmeniniais dantų būklės tyrimais. Esame įpratę atostogų metu mėgautis SPA procedūromis kūnui, tačiau daugelis net nepagalvojame, jog galime SPA procedūromis vadinti ir odontologines procedūras. „Šypsenos akademijoje“ populiarus terminas „Dantų SPA“ – jokio diskomforto nekeliančios, tačiau sveiką ir gražią šypseną padedančios sukurti procedūros.

Skaitmeninis dantų būklės tyrimas ir jo nauda atostogų metu

Konsultacija laikoma vienu svarbiausių odontologinio gydymo etapų. „Šypsenos akademijoje“ burnos higienos specialistė Birutė Kazakevičiūtė, prieš atlikdama procedūras, ne tik įvertins Jūsų dantų sveikatos būklę, bet, pasitelkusi pažangiausias technologijas, atliks skaitmeninį dantų būklės tyrimą dar aiškesniam ir patogesniam Jūsų dantų būklės įvertinimui.

Pasitelkus intraoralinį skenerį, Jūsų dantų būklė perkeliama į kompiuterio ekraną, o 3D dantų nuotrauka suteikia išsamų vaizdą bei leidžia aiškiai suprasti savo dantų būklę ir pačiam pacientui. Tiksliam dantų būklės įvertinimui vien veidrodėlio gydytojo kabinete dažnai neužtenka, todėl „Šypsenos akademijoje“ tam pasitelkiamos pažangiausios technologijos. Pamačius savo dantų ir burnos būklę per moderniausias priemones, galima geriau ir aiškiau suprasti gydymo ar profilaktikos poreikį.

3D dantų skenavimas yra lanskčiai pritaikomas gydymo planams sudaryti ir komunikacijai tarp paciento ir gydytojo palaikyti. Pasitelkus intraoralinį skenerį, padidinama sėkmingo gydymo tikimybė – tai sumažina vizitų pas odontologą skaičių ir finansines išlaidas. Atlikus šį tyrimą, galime aptarti Jūsų situaciją su kolegomis net ir be Jūsų vizito klinikoje.

Skaitmeninį dantų būklės tyrimą itin patogu ir prasminga atlikti atostogų Druskininkuose metu – Jūsų dantų 3D nuotrauka yra išsaugoma klinikos archyve, todėl vėliau suteikiama galimybė tęsti gydymą „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikose kituose miestuose, arčiausiai Jūsų namų. „Šypsenos akademiją“ rasite ne tik Druskininkuose, bet ir Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Šios technologijos suteikia galimybę nuolat konsultuotis su kitais Lietuvos ir užsienio specialistais Jūsų gydymo klausimais. Po atliktos dantų balinimo lazeriu procedūros, be Jūsų apsilankymo klinikoje galime suformuoti net ir kapas dantų baltumo palaikymui namuose.

3D nuotrauka yra saugoma klinikos archyve, todėl bet kada galima stebėti net smulkiausius Jūsų dantų situacijos pokyčius. Nuotraukos nuoroda pasidaliname ir su Jumis – visą informaciją apie savo burnos situaciją galėsite matyti net mobiliajame telefone!

Planuojate atostogas Druskininkuose? Nepamirškite dantų SPA!

Pasitelkus pažangiausias technologijas, inovatyviausius metodus bei aukštą specialistų kvalifikaciją, odontoliginės procedūros nebeteikia jokio diskomforto ar baimės, todėl tapo populiarios net ir atostogų metu, kai esame įpratę rūpintis savo kūnu ir lepinti jį įvairiomis procedūromis. Bet juk tai puikus metas pasirūpinti ir savo dantų sveikata bei grožiu. Profesionalumas, malonus rūpestis, pažangiausios technologijos, raminanti muzika, ore tvyrantis švelnus kvapas ir jauki atmosfera – šiuolaikinė odontoligijos klinika „Šypsenos akademija“, kurioje odontologinės procedūros virsta malonumu, į ją norisi grįžti vėl ir vėl.

Vasara – puikus laikas pasirūpinti savimi. Visą liepos mėnesį „Šypsenos akademijoje“ Druskininkuose ypatingas pasiūlymas – profesionaliai burnos higienai ir skaitmeniniam dantų būklės tyrimui taikoma net 50 proc. nuolaida!

Lauksime Jūsų adresu K. Dineikos g. 1, SPA Vilnius Druskininkai. Registruotis galite tel. +370 633 90 605, +370 643 52 525 arba internetu www.sypsenosakademija.lt

Užsakymo Nr. MDR-314-01