Šiaurietiško ėjimo entuziastai atidarė žiemos sezoną

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiško ėjimo asociacija gruodžio 7 d. organizavo tradicinį šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidarymą. Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke susibūrė apie 250 šiaurietiško ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos.

Tradicinis šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidarymas Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke susibūrė apie 250 šiaurietiško ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos/Druskininkų savivaldybės VSB archyvo nuotrauka

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos šiaurietiško ėjimo asociacijos viceprezidentas Laimontas Rakauskas, kuris palinkėjo pajusti judėjimo laisvę, einant šiaurietiško ėjimo takais. Sveikinimo žodį tarė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Jis atvykusiuosius į šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidarymą paragino ne tik susipažinti su puikiais šiaurietiško ėjimo takais, bet atrasti ir kitų kurorto teikiamų malonumų. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina, sveikindama renginio dalyvius, palinkėjimo išlikti sveikiems bei aktyviems. Pasibaigus sveikinimo kalboms, buvo traukiami burtai, kurių metu žygeiviams buvo įteikti prizai.

Prieš pasileidžiant į žygį, atlikta neįprasta mankšta – šokis su šiaurietiško ėjimo lazdomis, o vėliau žygeiviai su profesionaliais šiaurietiško ėjimo instruktoriais įveikė 6 arba 9 kilometrų trasas. Kvėpuodami gaiviu, pušimis kvepiančiu oru, grožėdamiesi laukine gamta, Ratnyčėlės krantais, žygio dalyviai dalijosi patyrimais bei išgyvenamais pojūčiais, kuriuos suteikė gražūs vaizdai.

Pasivaikščioti šiaurietiškai buvo siūloma net neturintiems tam skirtų lazdų – jas organizatoriai davė visiems, norėjusiems dalyvauti žygyje. Renginio metu vyko ir šiaurietiško ėjimo mokymai bei trumpasis žygis pradedantiems žingsniuotojams.

Po žygio dalyviai Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke šildėsi prie laužo, vaišinosi sriuba, karšta arbata, dalinosi įspūdžiais. Pasibaigus renginiui, šiaurietiško ėjimo entuziastai iš visos Lietuvos galėjo pramogauti Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA bei „Snow Arenoje“, pasinaudodami vienkartine nuolaida.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiško ėjimo asociacija dėkoja Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA, Turizmo ir verslo informacijos centrui, Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui, Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatui, prisidėjusiems prie šio renginio. Visiems renginio dalyviams organizatoriai dėkoja už aktyviai praleistą laiką. Susitiksime šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidaryme jau 2020 m.!

Druskininkų savivaldybės VSB informacija