Pasaulinių žvaigždžių pamėgtas lieknėjimo būdas jau ir „Grand SPA Lietuva“

Revoliuciją kovoje su nepageidaujamais riebalais ir moterų baubu celiulitu padaręs HYPOXI metodas pasaulyje jau gerai žinomas bei spėtas pamėgti visų savo sveikata ir grožiu besirūpinančių žmonių, tarp jų ir ryškiausių žvaigždžių – tokių kaip Madona ar Robbie Williams. Šiandien šio metodo veiksmingumu ir neįtikėtinais rezultatais gali įsitikinti ir poilsio ir sveikatingumo komplekso „Grand SPA Lietuva“ svečiai.

Komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima rinktis iš kelių skirtingų HYPOXI treniruoklių / „Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotraukos

„HYPOXI yra vienas pirmųjų nuodugniais moksliniais tyrimais paremtų metodų, kuris itin efektyvus, siekiant sumažinti riebalų kiekį probleminėse vietose, tokiose kaip pilvas, klubai, šlaunys. Neretai, net laikantis sveikos mitybos principų ir gyvenant aktyvų gyvenimo būdą, šiose vietose susikaupusių riebalų pertekliaus lengvai atsikratyti nepavyksta. Tad itin tiksliai probleminėse vietose riebalus skaidantis HYPOXI metodas yra pats tinkamiausias būdas šiai bėdai spręsti. Tyrimai rodo, kad HYPOXI metodą lieknėjimui naudojantys klientai iki 3 kartų greičiau sumažina apimtį tikslinėse vietose, negu užsiimantys tradicine mankšta, sportu ar masažu“, – sako bendrovės „Grand SPA Lietuva“ vyr. kineziterapeutė Ieva Blažienė.

Beje, HYPOXI sistemą Australijos sveikatos apsaugos ministerija net įtraukė į rekomenduojamų nutukimo gydymo būdų sąrašą. Ir iš tiesų šis neskausmingas, neinvazinis metodas padeda ne tik padailinti kūno linijas, bet ir veiksmingai kovoja su antsvoriu.

I. Blažienė, „Grand SPA Lietuva“ vyr. kineziterapeutė / „Grand SPA Lietuva“ archyvo
nuotrauka

„Labai svarbu yra tai, kad šiuo metodu gydant antsvorį, neapkraunami sąnariai – procedūros metu pacientas nepatiria didelio fizinio krūvio. Naudojant vakuumą, riebalų sankaupų vietose suaktyvinama kraujotaka, paspartinama medžiagų apykaita. Po procedūros klientai dažnai džiaugiasi lengvumo jausmu bei energijos antplūdžiu“, – atskleidė I. Blažienė.

Pasak vyr. kineziterapeutės, vieni rezultatus pastebi iškart po procedūros, kitiems prireikia keleto procedūrų. Akivaizdūs pokyčiai, tyrimų duomenimis, aiškiai matomi po 5-10 procedūrų.

„Šis metodas, kurį, mūsų žiniomis, turime vieninteliai Lietuvoje, buvo sukurtas specialiai suaktyvinti odos jungiamojo audinio medžiagų apykaitą. Jo dėka stimuliuojama ne tik kraujotaka, bet ir limfinė sistema, tad be riebalų skaidymo pagerėja ir odos tonusas bei tekstūra, skatinamas toksinų išsiskyrimas, ženkliai pagerėja lipedemos simptomai. Taigi, HYPOXI metodas, plačiai naudojamas grožio tikslais, labai naudingas ir sveikatai“, – sakė I. Blažienė.

Komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima rinktis iš kelių skirtingų HYPOXI treniruoklių. Viename iš jų, apsivilkus specialiu kostiumu, klientas paguldomas į lovą-treniruoklį. Kitas treniruoklis – dviratis, kurį galima minti, gulint arba sėdint, visiškai neapkrauna sąnarių ir nesukelia nuovargio.

Procedūrų metu naudojamas specialus kostiumas, kuriame įtaisyta net 400 pažangių aktyvių slėgio kamerų, strategiškai išdėstytų ties pilvo, klubų bei šlaunų sritimis. Naudojant šias kameras, efektyviai stimuliuojamas gilesnis poodinis sluoksnis, oda prisotinama deguonimi, į kraują patenka maistinių medžiagų, gerinamas limfinės sistemos darbas. Suintensyvinus kraujotaką, skatinamas toksinų ir riebalų rūgščių pašalinimas ne tik iš probleminių vietų, bet ir iš viso organizmo.

Komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima rinktis iš kelių skirtingų HYPOXI treniruoklių / „Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotraukos

„Itin smagu stebėti, kaip iš pradžių skeptiškai žiūrėję ir tik smalsumo vedami klientai, išbandę HYPOXI, negali atsistebėti pokyčiais. Beje, klientams, siekiantiems dar greitesnių rezultatų, patariame per dieną išgerti 1,5-2 l vandens. Beje, tiek vandens patariame išgerti nuolat. Taip pat rekomenduojame porą valandų prieš ir po procedūros susilaikyti nuo sunkiai virškinamo maisto, viso proceso metu laikytis subalansuotos mitybos principų“, – patarė vyr. kineziterapeutė.

Artėjant pavasariui, „Grand SPA Lietuva“ kviečia visus pasirūpinti savo grožiu ir sveikata bei pasinaudoti specialia poilsio ir sveikatingumo komplekso siūloma 5 dienų lieknėjimo programa „Be filtrų“. Jos metu klientas gaus profesionalią gydytojo konsultaciją, kiekvieną dieną dailins kūno linijas ir degins riebalus HYPOXI procedūrose, kineziterapijos užsiėmimuose baseine arba salėje.

Taip pat „Grand SPA Lietuva“ siūlo įsigyti HYPOXI lieknėjimo, kūno gražinimo paslaugų abonementus ir pasitikti vasarą su švytinčia lygia oda, dailia figūra ir gera savijauta bei nuotaika!

Kviečiame Jus bandomajai Combi treniruotei „Vacunaut“ + „Dermology“ aparatais už specialią kainą – 55 Eur!

Užsakymo Nr. MDR-439-01