Paaiškėjo konkurso „Sveikiausia klasė 2019“ nugalėtojai

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras praėjusį ketvirtadienį organizavo baigiamąjį konkurso ,,Sveikiausia klasė 2019“ renginį. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje, uždaviniai – skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklinio ugdymo įstaigose, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, skatinti mokyklos bendruomenę domėtis sveika gyvensena.

Renginio pabaigoje buvo apdovanotos visos konkurse „Sveikiausia klasė 2019“ dalyvavusios ugdymo įstaigos/Druskininkų savivaldybės VSB archyvo nuotrauka

Renginį atidarė Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina, pasveikinusi mokinius ir palinkėjusi jiems toliau puoselėti sveikatos kultūrą bei išlikti sveikiems. Po sveikinimo žodžio vaikų laukė smagūs žaidimai, kuriuos pravedė Druskininkų jaunimo užimtumo centro darbuotojas Justas. Vaikams buvo rodomas trumpametražis filmukas iš dalyvavusių klasių atsiųstų užduočių. Renginiui įsibėgėjus, buvo pristatoma vertinimo komisijos skirtų taškų apžvalga.

Pabaigoje buvo apdovanotos konkurse dalyvavusios ugdymo įstaigos. Trečiąją vietą užėmė Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos 7a klasės komanda, antrąją – Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazijos 7 klasės komanda, o pirmąją vietą iškovojo „Ryto“ gimnazijos 2b klasės komanda. Ji laimėjo ir kelialapį „Kelionė į Anykščius“. Visoms dalyvavusioms komandos įteikti diplomai, padėkos bei prizai. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi dideliu mokinių susidomėjimu bei aktyvumu, dalyvaujant konkurse „Sveikiausia klasė 2019“.

Druskininkų savivaldybės VSB informacija