Kokie kvepalai tiks tiek vyrams, tiek moterims?

Kvepalai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis ir mūsų asmenybės išraiška. Tačiau tradiciškai kvepalus dažnai renkamės atsižvelgdami į lytį, o tai atrodo nesąžininga unisex (tinkančių tiek vyrams, tiek moterims) kvepalų teikiamų galimybių atžvilgiu. Kas yra unisex kvepalai ir kodėl verta juos pasirinkti?

Unisex kvepalai – sulaužykite standartus

Unisex kvepalai – tai kvepalai, sukurti neskirstant jų pagal lytį. Tai kompozicijos, kurias gali naudoti ir moterys, ir vyrai. Tai revoliucinis požiūris į kvepalų kūrimą, leidžiantis kiekvienam išreikšti savo individualumą ir stilių.

Daugelis žmonių vis dar vengia unisex kvepalų, baimindamiesi, kad jie neatitiks jų asmenybės. Tačiau verta prisiminti, kad kvapo neturėtų riboti socialinės normos ar tradiciniai skirstymai. Unisex kvepalai sukurti tam, kad galėtumėte išsirinkti kvapą, kuris jus iš tiesų įkvepia.

Unisex kvepalai – kodėl neturėtumėte jų bijoti?

Unisex kvepalai paprastai pasižymi subalansuota ir neutralia sudėtimi, kuri nepriskiria jų konkrečiai lyčiai. Dėl to jie puikiai tinka žmonėms, kurie nemėgsta pernelyg intensyvių ar stipriai išraiškingų kvepalų. Unisex kvepaluose dažnai būna medienos, citrusinių vaisių ar žolelių natų, kurios yra universalios ir tinka daugeliui progų.

Taip pat verta paminėti, kad unisex kvepalai yra puikus pasirinkimas poroms, mėgstančioms dalytis kvepalais. Galite pasirinkti bendrą mėgstamą kvapą, kuris asocijuotųsi tiek su jumis, tiek su jūsų partneriu ar partnere. Tai nuostabi patirtis, suartinanti jus ir sukurianti ypatingus prisiminimus.

Geriausi unisex kvepalai – į kuriuos prekės ženklus verta atkreipti dėmesį?

Unisex kvepalai – tai ne tik kvepalai, bet ir laisvė bei pasirinkimas. Kad ir kokios lyties būtumėte, galite pasirinkti kvepalus, geriausiai atspindinčius jūsų asmenybę ir stilių. Jei susidomėjote unisex kvepalų pasauliu, verta žinoti, į kuriuos prekės ženklus atkreipti dėmesį.  Vieni populiariausių unisex kvepalų prekių ženklų yra šie:

  • Byredo“ – garsėja minimalistiniu buteliukų dizainu ir unikaliomis kvepalų kompozicijomis;
  • „Diptyque“ – siūlo išskirtinių ir unikalių aromatų unisex kvepalus;
  • „Jo Malone“ – garsėja paprastais, bet elegantiškais kvapais, kuriuos galima maišyti ir derinti tarpusavyje;
  • „Maison Francis Kurkdjian“ – vieno garsiausių pasaulyje parfumerių sukurti prabangūs unisex kvepalai.