Gyd. D. Vosylienė: „Amžiaus liga, kamuojanti ir jaunus, ir senjorus, įveikiama ne tik medikamentais“

Sveikatingumo komplekse „Grand SPA Lietuva“ 14 metų dirbanti gydytoja Dalia Vosylienė įsitikinusi, kad rūpintis savo sveikata turėtų būti pagrindinė visų, o ypač 60 metų ir daugiau sulaukusių asmenų užduotis. Ir tai daryti reikia ne pripuolamai, kartą per metus skyrus sau keletą sveikatinimo procedūrų, o nuosekliai ir nuolatos.

Gydytoja D. Vosylienė įsitikinusi, kad rūpintis savo sveikata turėtų visi, o ypač – vyresnio amžiaus žmonės / „Grand SPA Lietuva“ a

„Daugeliui iki skausmo žinomas posakis „Sveikata – didžiausias mūsų turtas“, deja, dažniausiai suprantamas tada, kai rūpestis savimi būna atsidūręs antrame ar net trečiame plane. Į mūsų rankas papuola pervargę, perdegę žmonės, kurie yra pats lengviausias ligų taikinys. Sudarius tinkamą nemedikamentinio gydymo programą, tokius žmones galima grąžinti į gyvenimą, sustiprinti imunitetą, pagerinti nuotaiką, padėti atgauti energiją. Viską, kas nuo mūsų priklauso, mes padarome: pasitelkiame profesionalius specialistus, geriausią įrangą, visoje šalyje garsėjančias mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūras. Tereikia rasti laiko ir noro“, – sakė gydytoja D. Vosylienė.

Tiesa, gydytoja džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių, supratę sveikatos vertę, net iš sostinės suka automobilį Druskininkų link ir į „Grand SPA Lietuva“ atvyksta vos vienai ar dviem procedūroms, o po jų vyksta namo.

„Daug ką daro ir rami, atpalaiduojančiai nuteikianti aplinka. Mūsų poilsio kompleksą klientai renkasi dėl to, kad vieninteliai Druskininkuose turime tokio galingumo Baro kamerą ir Kriosauną. Tai – ypatinga įranga, kurią naudojant, vos po 3-5 kartų galima įveikti tokius negalavimus, kaip žvynelinė ar šio amžiaus liga – migrena, sumažinti medžiagų apykaitos sutrikimus ir alergijas“, – atskleidė gydytoja.

Baro kameros padeda organizmą prisotinti kiekvienam žmogui gyvybiškai būtino deguonies. Gydymas deguonimi itin veiksmingas, kai kamuoja plaučių, bronchų, kraujagyslių, išeminės širdies ir kepenų ligos. Ši procedūra itin veiksminga ir kovojant su antsvoriu, priešlaikiniu odos senėjimu, depresija ar pervargimu.

Tuo tarpu krioterapija atliekama, veikiant žmogaus kūną nuo –120° C iki –160° C šalčiu. Procedūra stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, padeda kovoti su depresija.

„Nesvarbu, ar žmogus atvyksta savaitei, ar porai dienų, jam net nebūtina iš anksto užsisakyti procedūrų. Atvykus, tereikia užsukti pas gydytoją, ir jis sudarys individualų sveikatinimo ir gydomųjų procedūrų planą, atsižvelgdamas į paciento sveikatą ir norus. Vienos iš geidžiamiausių mūsų gydyklų procedūrų yra visos mineralinio vandens vonios – nuo vonių su vaistažolėmis ir kitais priedais iki povandeninio masažo. Taip pat mūsų TOP 3 procedūrų sąraše ir sapropelinio ar durpinio purvo bei kineziterapinės procedūros – juk be judėjimo geros sveikatos nebūna“, – pabrėžė D. Vosylienė.

Pasak gydytojos, keliolika ir net keliasdešimt metų nuolat atvykstantys tie patys klientai yra didžiausias darbo įvertinimas ir kokybiškų paslaugų įrodymas.

„Mūsų užduotis – puoselėti tradicinę Druskininkų kurortologiją, skatinti žmones rūpintis savimi, padėti įveikti negalavimus bei sustiprinti sveikatą ne medikamentais, bet gamtos išteklių pagalba. O šaltasis ir lietingas metų laikas yra pats tinkamiausias skirti laiko sau“, – atkreipė dėmesį „Grand SPA Lietuva“ gydytoja D. Vosylienė.

Iki pat vasario 29 d. „Grand SPA Lietuva“ kviečia pasirūpinti savo sveikata ir darbo dienomis suteikia net 15 proc. nuolaidą visoms sveikatinimo procedūroms.

Su itin plačiu procedūrų asortimentu galite susipažinti – https://www.grandspa.lt/gydykla/

Užsakymo Nr. MDR-436-01