„Eglės sanatorija“ apdovanojo geriausius 2023 metų darbuotojus

„Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2023 metų pabaigoje visi Egliečiai įvertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 26 padalinių / skyrių „Metų darbuotojus“, „Metų vadovą“ bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti piniginėmis premijomis 2024 metų „Žiemos šventėje“.

„Žiemos šventės“ akimirka

Gausus sanatorijos darbuotojų būrys susirinko Druskininkuose, „Eglės sanatorijos“ kino koncertų salėje, kurioje netilo juokas ir džiaugsmingas klegesys. Erdvė virto magišku pasauliu, kuriame kiekviena akimirka – tarsi iš pasakos. Magija – tai ne kas kita, kaip gebėjimas kurti stebuklus kartu. O Egliečiai kasdien savo veikloje sukuria mažesnius ar didesnius stebuklus. Su meile, pagarba ir atsidavimu rūpinasi klientais, padeda jiems susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.

Finansų ir administracijos vadovę I. Baranauskienę sveikina generalinis direktorius A. Salda

O tą magišką vakarą kartu su vakaro vedėju Jonu Radzevičiumi jie patys pasinėrė į žiemos stebuklų pasaulį ir pajuto magijos prisilietimą. Po darbuotojų apdovanojimų šventės Egliečių laukė gardžios vaišės bei staigmena – po 23 metų pertraukos sugrįžusios grupės „Dinamika“ pasirodymas.

Būti atsakingu, kolegišku, skirti ypatingą dėmesį klientui, jausti pagarbą žmogui, rūpintis sveikata ir noriai tobulėti – tai yra sanatorijoje puoselėjamos vertybės, kuriomis vadovaujasi Egliečiai, ir pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos renkami geriausi darbuotojai. Jie taip pat pasižymi pozityvumu ir gebėjimu sukurti gerą atmosferą darbe. Kolegoms su tokiais žmonėmis yra gera dirbti, jie įkvepia šalia esančius siekti daugiau, nuoširdžiai įsitraukti į naujus projektus ir veiklas bei tuo džiaugtis.

2023 metų geriausiais „Eglės sanatorijos“ „Metų darbuotojais“ išrinkti: kambarinė Zita Čirienė (Druskininkai), Gydomojo masažo specialistė Rasa Žitkuvienė (Birštonas), Pardavimų vadybininkė Dovilė Zinkienė (administracija), 2023 metų vadove išrinkta finansų ir administracijos vadovė Ilona Baranauskienė.

Pardavimų vadybininkę D. Zinkienę bendradarbiai išskiria kaip darbuotoją, šalia kurios gera dirbti

Kambarinė Z. Čirienė sanatorijoje dirba jau 14 metų, ji apibūdinama kaip Eglietė, kuri yra pavyzdys kolegoms, savo darbą atlikdama kruopščiai ir sąžiningai. Išlaikydama pagarbą žmogui, gebėjimą suprasti ir atjausti kitus, ji įkvepia kitus būti tolerantiškesniais, skleidžia gerą nuotaiką ir apdovanoja kolegas ir klientus šypsena. Ji nuolat dalyvauja sanatorijos ir komandos renginiuose, visada džiaugiasi galėdama bendrauti ir dirbti komandoje.

Gydomojo masažo specialistė R. Žitkuvienė yra viena pirmųjų universalių darbuotojų.

Gydomojo masažo specialistė R. Žitkuvienė yra viena iš ilgiausiai dirbančių darbuotojų Birštone, jau 10 metų save vadinanti Egliete. Prieš dešimtmetį pradėjusi karjerą tik ką duris atvėrusioje „Eglės sanatorijoje“ Birštone, ji nuolat tobulėjo ir tapo gydomojo masažo specialiste bei viena iš pirmųjų universalių darbuotojų. Kolegų mylima, gerbiama ir švelniai vadinama Rasele, ji spinduliuoja nuoširdumą, kolegiškumą, rūpestingumą, išlikdama profesionali ir dėmesinga klientams. Rasa padeda sėkmingai įsilieti į kolektyvą ir naujokams. Rasą kolegos išskiria kaip Eglietę, šalia kurios jautiesi saugus, iš kurios visada sulauksi įdomių idėjų, iniciatyvos ir reikalingų sprendimų.

Pardavimų vadybininkė D. Zinkienė yra tikra savo srities profesionalė, puikiai žongliruojanti skaičiais ir nuolat esanti rezultatų lentelės viršūnėse. Ji sanatorijoje dirba jau 6-erius metus. Kolegos Dovilę apibūdina kaip lyderę, į kurią norisi lygiuotis, iš jos mokytis ir jai prilygti. Šalia Dovilės net ir patys sudėtingiausi dalykai pasidaro aiškūs, suprantami. Tai Eglietė, kuri yra orientuota ne tik į aukštus rezultatus, bet ir į kuriamą pozityvią atmosferą darbe bei komandos įsitraukimą. Ji – iniciatyvi, atsakinga, pastabi, o šalia ir draugiška, kolegiška ir maloniai bendraujanti.

Kambarinė Z. Čirienė apibūdinama kaip Eglietė, kuri yra pavyzdys kolegoms.

Finansų ir administracijos vadovė I. Baranauskienė prie vadovų komandos prisijungė prieš beveik dvejus metus ir iškart ėmėsi atsakomybės už didelius reorganizacinius darbus, kruopščiai ir sklandžiai vedė į priekį. Pasitelkusi lyderystę, profesionalumą, struktūruotumą, kartu su komanda ji sėkmingai įgyvendino užsibrėžtus tikslus.

Be šių pagrindinių apdovanojimų, ne mažiau svarbūs yra ir apdovanoti 26 padalinių / skyrių darbuotojai Druskininkuose, Birštone bei Vilniuje. Šiuos darbuotojus išrinko kiekviena komanda atskirai – išskirdama vieną žmogų, kuris labiausiai vertas geriausiojo vardo. Taip pat visus metus kiekvieną mėnesį yra skelbiami ir apdovanojami geriausiai klientų įvertinti darbuotojai. Metų pabaigoje, susumavus daugiausia gerų klientų atsiliepimų gavusius darbuotojus, buvo apdovanoti net 40 „Eglės sanatorijos“ darbuotojų. Visi apdovanojimus pelnę darbuotojai buvo pasveikinti, jiems įteikiant pinigines premijas ir padėkas.

Užsakymo Nr. MDR-438-01