„Vilkės“ golfo klube – turnyras mero taurei laimėti

Šeštadienį „Vilkės“ golfo klube organizuotas golfo turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti. Varžybose dalyvavo per 50 golfo žaidėjų iš visos Lietuvos. Vyrų grupėje, HCP≤36,0 gross score, nugalėtoju tapo Kęstutis Jezepčikas („Vilkės“ golfo klubas), antrąją vietą užėmė Donatas Puodžiukynas, (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Povilas Markauskas (Sostinių golfo klubas).

Moterų HCP≤36,0 gross score nugalėtoja tapo Ilona Katkevičienė („Vilkės“ golfo klubas), antrąją vietą iškovojo Inga Zinkuvienė (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą užėmė Rugilė Pauliukonytė (Sostinių golfo klubas).

Vyrų grupėje HCP≤14,0 net score, nugalėtoju tapo K. Jezepčikas, antrąją vietą užėmė Vidmantas Antanaitis („Vilkės“ golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Edmundas Antanaitis („Vilkės“ golfo klubas).

Vyrų grupėje HCP 14,1-24,0 net score, nugalėtoju tapo Raimondas Balčiūnas (The 5 golf club), antrąją vietą iškovojo Povilas Markauskas (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Donatas Bacevičius („Vilkės“ golfo klubas).

Moterų HCP≤24,0 net score nugalėtoja tapo I. Katkevičienė, antrąją vietą užėmė I. Zinkuvienė, trečiąją – Rugilė Pauliukonytė.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas/Organizatorių nuotrauka

Bendroje vyrų ir moterų įskaitoje HCP 24,1-36,0 stableford pirmąją vietą iškovojo Žilvinas Jakimavičius (Europos centro golfo klubas), antrąją vietą užėmė Matas Jurevičius („Vilkės“ golfo klubas), trečiąją – Mindaugas Aldonis („Vilkės“ golfo klubas).

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.