Pasibaigė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U15 jaunučių vaikinų čempionata

Druskininkų sporto centro krepšinio auklėtiniai, treniruojami trenerio Algimanto Baranausko, užbaigė trumpą, bet labai intensyvų krepšinio sezoną. 2020-2021 metų krepšinio čempionatas dėl COVID-19 viruso iki 2021 m. gegužės mėnesio buvo sustabdytas. Atnaujinus krepšinio kovas, rungtyniaudami „Lidl“ – Lietuvos krepšinio lygos „B“ diviziono C pogrupyje, kurį sudarė net 9 komandos (Kauno Tornado KM I-Metga, Kauno KM Žalgirio III, Marijampolės SC, Jurbarko KKSC-„Dainiai“, Kauno Tornado KM II, Kauno KM Žalgiris IV, Prienų KKSC ir Šakių KKSC), per dvi savaites sužaidė beveik visas grupės rungtynes.

Druskininkų sporto centro krepšinio auklėtiniai, treniruojami trenerio A. Baranausko, užbaigė trumpą, bet labai intensyvų krepšinio sezoną/Gintaro Grigo nuotrauka

Druskininkiečiai nugalėjo visus varžovus, išskyrus Kauno „Tornado“ KM I – „Metga“ komandą, ir pogrupyje užėmė antrą vietą. Pralaimėjimą lėmė nuovargis ir labai intensyvus tvarkaraštis, nes reikėjo žaisti beveik kiekvieną dieną, o rungtynės vyko išvykose. Susiklosčius kitoms aplinkybėms, buvo galima tikėtis ir pergalės – varžovai ankstesniuose čempionatuose buvo ne kartą įveikti. Pogrupyje iškovojus antrą vietą, laukė įveikiamas varžovas – Rokiškio KKSC komanda, savo pogrupyje užėmusi trečią vietą (pogrupyje buvo tik penkios komandos). Labai gaila, bet šios rungtynės neįvyko, nes komandoje, po paskutinių rungtynių prieš Prienų KKSC, įsisuko klastinga COVID-19 liga, ir sportininkai turėjo izoliuotis.

Treneris kartu su sporto centro darbuotojais stengėsi atkrintamųjų rungtynes nukelti, bet organizatoriai laiko nepakeitė ir įrašė techninį pralaimėjimą. Tuomet druskininkiečiai buvo užėmę pirmą vietą savo pogrupyje, bet 2019-2020 čempionato kovos taip pat buvo nutrauktos dėl visoje šalyje įvesto karantino.

Džiaugiamės per trumpą laiką pasiektais gerais rezultatais. Matėme, kad vaikinai per karantiną nebuvo pamiršę sporto ir per trumpą laiką įgavo neblogą formą. Linkime jauniesiems krepšininkams nenusiminti ir ateinantį čempionatą pakartoti puikų 2018-2019 sezoną, kai Lietuvos moksleivių lygos „B“ divizione buvo iškovota trečia vieta.

Druskininkų sporto centro informacija