„Hydra epic III“ kalnų dviračių varžybų startas – Druskininkuose

Antradienį K. Dineikos sveikatingumo parke startavo „Hydra epic III“ kalnų dviračių varžybų dalyviai. Maršrutas, prasidėjęs Druskininkuose, nusidrieks per tris Baltijos šalis ir pasibaigs Estijos Parnu mieste. Jis sudarytas taip, kad būtų įmanoma atkartoti upių – Nemuno, Neries, Žeimenos ir kitų –  vingius ir pamatyti gražiausias Baltijos šalių vietas. Varžybų dalyviai gali važiuoti visą – 1250-1300 kilometrų – arba pusę – 700 kilometrų – maršrutą.

Tarp kalnų dviračių varžybų dalyvių – ir druskininkietis V. Trimailovas, pasiryžęs dviračiu įveikti 1300 kilometrų/Laimos Rekevičienės nuotrauka

Visų trijų Baltijos šalių atstovai – estai, latviai ir lietuviai – į Druskininkus atvyko iš vakaro, o antradienio rytą leidosi į žygį dviračiais.

Tarp kalnų dviračių varžybų dalyvių – ir druskininkietis Valerijus Trimailovas, pasiryžęs dviračiu įveikti 1300 kilometrų. „Tai bus gyvenimo iššūkis“, – prieš startą sakė dviračių sporto entuziastas.

Jis ne kartą dalyvavo dviračių maratonuose, tačiau tokį ilgą atstumą žada įveikti pirmą kartą.

„Jaunystėje teko nemažai keliauti, nemažai  tenka minti dviračio pedalus, plaukioti baidarėmis. Ir dabar prieš žygi jaučiuosi tvirtai, niekas nebaugina. Manau, kad esu tinkamai pasiruošęs“, – kalbėjo V. Trimailovas.

„Mano Druskininkai“ Informacija