Druskininkietės – Lietuvos vaikų MINI tinklinio čempionatų nugalėtojos

Birželio 14-15 d. Jonavos sporto arenoje surengtame Lietuvos vaikų MINI tinklinio čempionate dalyvavo ir Druskininkų sporto centro komandos.

Druskininkų sporto centro komanda laimėjo visus čempionato susitikimus ir džiaugėsi atkakliose kovose iškovotu Lietuvos vaikų MINI tinklinio U14 čempionato auksu/Esmiraldo Sliežausko nuotrauka

Pirmuosius žingsnius tinklinyje mažiausieji sportininkai žengia palaipsniui, pagal amžiaus grupes. U12 (2010 m. g. ir jaunesnės) amžiaus grupė susitinka 2 prieš 2, U13 (2009 m. g. ir jaunesnės) – 3 prieš 3, U14 (2008 m. g. ir jaunesnės) – 4 prieš 4 formatu. Kiekvienoje amžiaus grupėje skiriasi aikštelės dydis ir tinklo aukštis, bet žaidžiama, vadovaujantis pagrindinėmis klasikinio tinklinio taisyklėmis.

Po karantino apribojimų į treniruočių procesą sugrįžome tik balandžio 12 d. Teko sparčiai prisiminti, ko buvome išmokę, ir įsisavinti tinklinio taktikos niuansus. Dviejų mėnesių pasiruošimo etapas buvo itin intensyvus, tačiau galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Druskininkų miesto jaunosios tinklininkės (treneris Edgaras Suchanekas) dalyvavo visų trijų amžiaus grupių MINI tinklinio čempionatuose ir į gimtąjį miestą grįžo su dviem garbingais aukščiausiais apdovanojimais. Druskininkų sporto centro 1-oji komanda, atstovaujama Ievos Volkovaitės, Liucijos Bakanauskaitės ir Gabijos Balčiūtės, iškovojo pirmąją vietą Lietuvos vaikų MINI tinklinio U12 čempionate. Iš viso šioje amžiaus grupėje rungėsi vienuolika komandų.

Druskininkų sporto centro 1-oji komanda iškovojo pirmąją vietą Lietuvos vaikų MINI tinklinio U12 čempionate/Esmiraldo Sliežausko nuotrauka

Toks pat komandų skaičius birželio 15 d. dalyvavo ir Lietuvos vaikų MINI tinklinio U14 čempionato kovose. Druskininkų sporto centro komanda, atstovaujama Justinos Plukytės, Viltės Jakavonytės, Mėtos Balkaitytės, Gabrielės Suchanekaitės, Ievos Volkovaitės, Neringos Stepanauskaitės, Milenos Juodeškaitės ir Jurgos Čijunskytės, laimėjo visus čempionato susitikimus ir džiaugėsi atkakliose kovose iškovotu Lietuvos vaikų MINI tinklinio U14 čempionato auksu.

Norisi tikėti, kad prie Druskininkų tinklininkių šiais mokslo metais prisijungusios naujokės, kurios minėtų čempionatų metu turėjo galimybę išmėginti savo jėgas, suspėjo pajusti varžybų jaudulį ir pažinti tinklinį iš arti, įgavo patirties ir kitais metais jų startai bus sėkmingesni.

Druskininkų sporto centro jaunųjų tinklininkių vardu nuoširdžiai dėkojame tėveliams ir visai Druskininkų sporto bendruomenei už palaikymą, sudarytas sąlygas sportuoti. Kartu mes – komanda! Mes už Druskininkus!

Druskininkų sporto centro informacija