Baltijos šalių mišrių kovos menų čempionate – druskininkiečių laimėjimai

Sporto klubo „Faiteris“ ir Lietuvos MMA federacijos gegužės 22 d. Jonavos sporto Arenoje surengtame Baltijos šalių mišrių kovos menų čempionate dalyvavo 176 dalyviai iš 32 sporto klubų. Tarp čempionato dalyvių, atvykusių įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Marijampolės, Prienų ir kitų – buvo ir Druskininkų atstovai.

Baltijos šalių mišrių kovos menų čempionate  Druskininkams atstovavo A. Valančius, T. Burba, J. Voveris ir A. Voveris/Igno Povilansko nuotrauka

4 druskininkiečiai šiose varžybose kovojo pagal kikbokso taisykles.

Puikiai pasirodęs ir tik per plauką nuo pergalės likęs Arnoldas Valančius grįžo be prizinės vietos. Kikbokso varžybose debiutavęs Justinas Voveris iškovojo 3-ią vietą. Titas Burba užėmė 2-ąją vietą.

Puikiai pasirodė ir Arminas Voveris. Pusfinalyje jis įveikė savo varžovą, tačiau finale pergalę pasiekti sutrukdė blauzdos raumens sumušimas. Druskininkams atstovavęs Arminas iškovojo 2-ąją vietą.