Susipažinkime: mes – K. Dineikos parko sporto klubas

Visi klubai sutelkia panašių pomėgių turinčius žmones, o K. Dineikos parko sporto klubo prioritetai – fizinis aktyvumas, bendrystė, K. Dineikos praktikų ir idėjų sklaida. Viso to tikrai yra daug!

Kiekvieną dieną visus metus K. Dineikos sveikatingumo parke patyrę treneriai ir sporto entuziastai veda skirtingo pobūdžio rytines mankštas-treniruotes/K. Dineikos parko sporto klubo archyvo nuotrauka

Kiekvieną dieną visus metus K. Dineikos sveikatingumo parke patyrę treneriai ir sporto entuziastai veda skirtingo pobūdžio rytines mankštas-treniruotes. Bet kokiu oru ir nemokamai!

Po treniruočių – dar valanda bendravimo, geriant kavą, arbatą, vaisių-daržovių kokteilius kavinėje. Mūsų – daug, o šiltuoju metų laiku prisijungia poilsiautojai iš Lietuvos ir įvairių pasaulio šalių, todėl tenka lavinti ir kalbų įgūdžius.

Atšalus orams, renkamės ne tik į mankštas. Trečiadieniais ir penktadieniais klubo nariai leidžiasi į edukacinius žygius.

Mėgstami 1-1,5 val. trukmės pasivaikščiojimai su šiaurietiško ėjimo lazdomis į Didžiąsias lapių kalvas, „Saulės taką“, aplink Druskonio ežerą ir Vijūnėlės tvenkinį, Ratnyčios, Nemuno pakrantėmis.

Į tolimesnes išvykas važiuojame automobiliais ir lankome įdomias vietoves.

Išvaikščiotos Leipalingio, Kapčiamesčio, Marcinkonių, Žuvinto, Simno, Margionių apylinkės, „Vilko dauba“, „Bobos šaltinis“, „Raigardo slėnis“.

Vasarą laukia plaukimas baidarėmis Ūla, Ančia, Merkiu, Ratnyčia ar Nemunu su stovyklavimu, maudynėmis. Kasmet rengiamas tradicinis anūkų ir proanūkių žygis baidarėmis.

Labai žaismingai švenčiame Užgavėnes, Jonines.

Klubo nariai mėgsta varžytis. Esame Lietuvos TAU universiadų nugalėtojai ir prizininkai, Ukrainos senjoriados laimėtojai, dalyvavome tarptautinėse senjorų Olimpinėse žaidynėse Slovakijoje, turime olimpinių čempionų ir prizininkų.

Su kitais Druskininkų sporto klubais atskirose sporto šakose dalyvavome veteranų žaidynėse Bulgarijoje ir iškovojome bendrakomandinę trečiąją vietą.

Varžomės ir namuose. Penkis metus K. Dineikos sveikatingumo parke rengiama Tarptautinė atvira Druskininkų senjoriada: individualios varžybos, taiklumo penkiakovė (smiginis, pasagėlė, HEL-pongas, petankžiedis, futbolas). Medaliais apdovanojami atskirų sporto šakų nugalėtojai ir prizininkai, o daugiausia pirmų vietų laimėjusiam asmeniui įteikiama pereinamoji K. Dineikos taurė, kurią galima laimėti tik kartą gyvenime – tokios žaidynių taisyklės.

Džiaugiamės, kad tris kartus tai pavyko padaryti druskininkiečiams! Juk vykdavo aršios bekompromisės kovos. Varžėsi ne tik įvairių Lietuvos miestų atstovai, bet ir svečiai iš Turkijos, Slovakijos, Lenkijos, Ukrainos.

Klubas aktyviai dalyvauja miesto renginiuose. Esame nuolatiniai Kurorto šventės eisenos ir sporto renginių dalyviai, bėgame aplink Druskonio ežerą tradiciniame bėgime Sausio 13 aukoms atminti, dalyvaujame Visuomenės sveikatos biuro organizuojamose renginiuose, J. Čiginsko vardo pasagėlės mėtymo turnyre, į kurį kasmet mus pakviečia „Bočių“ draugija.

2019 m. klubo komanda „Senjorai“ miesto boulingo varžybose iškovojo antrąją vietą.

Turime savo atstovų ir Alytaus „Dainavos 60+“ futbolo komandoje, kuri sėkmingai reprezentuoja Pietų Lietuvos futbolą įviriuose tarptautiniuose turnyruose.

Parko žaidimų festivalis – dar viena klubo organizuojama šventė, kurioje patys žaidžiame ir parodome kitiems, kad K. Dineikos sveikatingumo parke galima žaisti stalo tenisą, badmintoną, pliažo tinklinį, mėtyti pasagėlę, išmėginti populiariausią pasaulyje parkų žaidimą – petankę.

Viso klubo vardu, nuoširdus AČIŪ už palapinę parko centre!

Dar nebuvo progos viešai padėkoti.

Šiemet mūsų laukia daug iššūkių – Lietuvos TAU 4-oji universiada liepos mėnesį Radviliškyje, senjorų sporto ir meno forumas „Live is beautiful“ Kroatijoje, „Saulės tako“ pirmo žymeklio atkūrimas,  vis dar neprakalbintas poezijos kalnelis parke, senjorų madų demonstravimo šou.

K. Dineiką klubo nariai laiko savo dangiškuoju globėju. Tai mes jaučiame savo kasdienėje veikloje. Naudojamės ir skleidžiame jo metodikas.

Turime ambasadorius keturiuose kontinentuose. Minime K. Dineikos asmenines datas, pasodiname gėlių, uždegame žvakutes ant jo kapo. Jo idėjos amžinos.

K. Dineikos parko sporto klubo vardu, Jonas Burokas