Tęsiami Vilniaus alėjos projektavimo darbai

Praėjusią savaitę nuotoliniame pasitarime Druskininkų miesto širdyje esančios Vilniaus alėjos projektavimo darbus atliekantys UAB „Ademo grupė“ atstovai savivaldybės vadovams ir administracijos specialistams pristatė pirmąsias vizualizacijas – kaip galėtų atrodyti ši kurortui ypatingai reikšminga vieta po rekonstrukcijos.

„Kadangi tai – ne vieno dešimtmečio investicija, sprendiniams keliame aukštus kokybės, patogumo, modernumo, funkcionalumo, estetikos reikalavimus. Todėl pateiktos vizualizacijos ir sprendiniai dėl alėjos zonų suskirstymo į ramias ir aktyvias, gėlynų ir želdynų išdėstymo, prekybai skirtų vietų įrengimo, M. K. Čiurlionio „Zodiako ženklų“ ciklo skulptūroms skirtų vietų parinkimo, apšvietimo įrengimo, Pramogų aikštės sutvarkymo ir kitų esminių klausimų dar bus tobulinami“, – po pasitarimo akcentavo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Diskutuota ir apie Vilniaus alėjoje esančius medžius bei jų išsaugojimą. Buvo nuspręsta kreiptis į šio srities ekspertus, kad profesionalai atliktų inventorizaciją, o visi sveiki medžiai būtų darniai integruoti į ruošiamą Vilniaus alėjos projektą.

Kai projektuotojai jau turės konkrečius sprendinius, tuomet kreipsis į su Vilniaus alėja besiribojančių privačių sklypų savininkus, kad galėtų išgirsti jų nuomonę ir bendros diskusijos metu rasti geriausius sprendimus tam, kad būtų sukurta vientisa, harmoninga bei moderni centrinė kurorto arterija.

UAB „Ademo grupė“ atstovai savivaldybės vadovams ir administracijos specialistams pristatė pirmąsias vizualizacijas – kaip galėtų atrodyti ši kurortui ypatingai reikšminga vieta po rekonstrukcijos./Dianos Sinkevičiūtės ir ekrano nuotraukos