Susitikime su dvasininkais – parapijų aktualijos ir ateinančių metų planai

Tęsdami tradicijas, prieš didžiąsias metų šventes Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, vicemerai Linas Urmanavičius ir Simonas Kazakevičius bei savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė susitiko su bendruomenės parapijų klebonais.

Tęsdami tradicijas, prieš didžiąsias metų šventes Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su bendruomenės parapijų klebonais / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Tradicinio susitikimo metu kalbėta apie besibaigiančius metus, parapijų aktualijas, gražiausių metų švenčių reikšmę bendruomenės žmonėms bei ateinančių metų planus.

Gražių švenčių ir prasmingų darbų Druskininkų savivaldybės vadovams palinkėjo Druskininkų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos klebonas Vaidas Vaišvilas, Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos klebonas Algirdas Šimkus, Liškiavos Švč. Trejybės parapijos klebonas Vidmantas Striokas.

„Džiaugiuosi, matydamas, kad mūsų bažnyčių erdvėse aktyviai vyksta kultūrinis gyvenimas, į kurį įsitraukia mūsų bendruomenė, jaunimas ir vaikai, o taip pat – ir mūsų svečiai. Šventės, koncertai, susitikimai – tai vienija bendruomenę. Ačiū visiems, kurie tai kuriate. Ateinančiais metais visų parapijų bendruomenėms linkiu sveikatos, tarpusavio supratimo ir bendravimo džiaugsmo“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.