Druskininkuose lankėsi delegacija iš Gižycko

Antradienį Druskininkų savivaldybėje lankėsi Gižycko miesto (Lenkija) atstovai. Tai pirmoji užsienio delegacija Druskininkuose po karantino.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir Gižycko meras Wojciech Iwaszkiewicz aptarė planuojamą bendrą savivaldybių projektą „Sveika, aktyvi, skirtingų pasienio kartų socialinės atskirties prevencija ir integracija“, jo idėjas ir koncepciją. Paraišką šiam projektui planuojama teikti rugpjūčio mėnesį.

Šio projekto metu Druskininkų savivaldybėje planuojama įrengti septynias naujas poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonas vaikams, jaunimui ir senjorams. Taip pat bus organizuojami sveikatos, sporto, sveikos gyvensenos renginiai Druskininkuose ir Gižycke. Bendra planuojamo projekto vertė – apie 600 tūkst.eurų.

„Labai džiaugiuosi atviru, gyvu bendravimu – diskusijos kur kas įdomesnės, kai jos vyksta, susėdus prie bendro stalo, o ne nuotoliniu būdu“, – po susitikimo sakė meras R. Malinauskas.

Susitikime taip pat aptartos abiem savivaldybėms svarbios temos: turizmo aktualijos, pandemijos įtaka turizmo rinkai, galimybės įgyvendinti daugiau bendrų projektų,

Po susitikimo Savivaldybėje svečiai apsilankė Druskininkų miesto muziejuje bei Turizmo ir verslo informacijos centre, kuriame taip pat aptarė galimybes bendradarbiauti, įgyvendinant konkrečių sričių – kultūros, turizmo skatinimo, rinkodaros – projektus.

Savivaldybėje apsilankiusi Gižycko miesto (Lenkija) delegacija – pirmoji užsienio delegacija Druskininkuose po karantino/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka