Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė – ARATC valdybos narė

Kovo mėnesį sušauktame Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro akcininkų susirinkime buvo išrinkta nauja centro valdyba. Tarp naujosios valdybos narių – ir Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Akcininkų susirinkimo metu taip pat aptartos atliekų tvarkymo aktualijos, 2020 metais ARATC iškelti tikslai ir pasiekti rezultatai, maisto atliekų rūšiavimo klausimai.

Primename, kad Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras jungia 7 savivaldybes. Jo valdybą sudaro Alytaus miesto, Alytaus rajono, Druskininkų, Lazdijų rajono, Varėnos rajono, Birštono ir Prienų rajono savivaldybių atstovai.

„Alytaus regione esame sukūrę stiprią, šiuolaikišką ir efektyvią, ES reikalavimus atitinkančią atliekų tvarkymo sistemą. Centro valdyboje dirbau nuo 2009 iki 2018 metų – per tą laiką kartu su kitomis savivaldybėmis pavyko įgyvendinti daug šaunių projektų, priimti svarbius ekologinius sprendimus. Šiandien atliekų tvarkymo pokyčiai tiek Druskininkuose, tiek kitose regiono savivaldybėse yra akivaizdūs. Šios  srities svarba kasmet auga – nuo to, kaip tvarkysimės su atliekomis, priklausys ir rinkliavos kaštai, ir ilgalaikis poveikis aplinkai bei gamtai. Džiaugiuosi kolegų pasitikėjimu ir galimybe sugrįžti į valdybą“, – sakė V. Jurgelevičienė.