Pasiilgote žiemos malonumų? Jūsų laukia „Snow Arena“!

Gera žinia žiemos pramogų mėgėjams – po 8 mėnesių pertraukos jau penktadienį vėl pradės veikti „Snow Arena“. Ir iš tiesų, kas gali labiau atgaivinti karštą vasaros dieną, jei ne galimybė bent trumpam pajusti žiemą ir pasimėgauti sniegu!

Laukia profesionalių sportininkų ir mėgėjų

Kaip sakė „Snow Arena“ vadovas Aivaras Kadziauskas, nuo liepos iki pat spalio uždarame slidinėjimo komplekse treniruosis ir atsakingiems žiemos startams ruošis profesionalūs slidininkai. Sportininkams skirta zona visus tuos mėnesius bus užimta 100 procentų. Jiems jau paruoštos specialios trasos. Sulauksime sportininkų iš Čekijos, Slovakijos, Latvijos, Lenkijos ir kitų šalių.

„Snow Arena“ po 8 mėnesių pertraukos atveria duris ir laukia visų slidinėjimo entuziastų, pasiilgusių žiemos pramogų/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka

„Labai smagu, kad kasmet be būrio garsių Lietuvos sportininkų „Snow Arenoje“ treniruojasi ir pasaulinio lygio kalnų slidinėjimo žvaigždės bei čempionai. Druskininkuose jie džiaugiasi ir puikiomis treniruočių sąlygomis, ir aukščiausio lygio paslaugomis, ir juos supančia ramia kurorto aplinka.

A. Kadziauskas,  „Snow Arena“ vadovas /Roberto Kisieliaus nuotrauka

Praėjusiais metais karantinas buvo sustabdęs daugelį sporto varžybų, tačiau Druskininkuose buvo galima sutikti atsakingiems startams besiruošusią vieną iš geriausių Pasaulio kalnų slidininkių – pasaulio kalnų slidinėjimo taurę laimėjusią didžiojo slalomo pasaulio čempionę slovakę Petrą Vlhovą.

„Snow Areną“ pasiruošimui varžyboms pasirinko ir geriausia Čekijos kalnų slidininkė Martina Dubovska“, – pasakojo A. Kadziauskas, sakydamas, kad ir šiemet mūsų kurorte pamatysime pasaulinio lygio sportininkų.

Žinoma, „Snow Arenoje“ laukiami ir slidinėjimo mėgėjai, kurie čia galės mėgautis žiemos pramogomis.

Pasak A. Kadziausko, pirmojo karantino metu „Snow Arenoje“ buvo atnaujinta šaldymo įranga, o per antrąjį taip pat nuveikta nemažai darbų: „Įsigijome dvi sniego valymo mašinas, kurios tikrai labai kokybiškai pagerina sniegą. Pastarąją savaitę, laukdami lankytojų, kaip tik ruošėme sniegą, atnaujinome sniego dangą. Ruošiamės pirkti naujus slidžių komplektus, skirtus nuomai. Beje, nors arena ir neveikė, visą tą laiką joje buvo palaikoma 4 laipsnių šalčio temperatūra, kad sniegas išliktų kokybiškas“.

Tęsiami projektai, siūlomos naujovės

Nuo 2020 iki 2023 metų „Snow Arena“ įgyvendina Sporto rėmimo fondo ir centro „Aqua“ sporto projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas, įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“, taigi liepą prasidės ir druskininkiečių vaikų vasaros stovyklos. O nuo liepos 12 dienos čia galės mokytis visų 10-ies Druskininkų krašto kaimo bendruomenių atstovai. „Per karantiną šie projektai nebuvo vykdomi, todėl džiaugiamės, kad vėl galėsime suteikti džiaugsmo žiemos pramogų išsiilgusiems mažiems ir dideliems slidinėjimo entuziastams“, – pasakojo „Snow Arena“ vadovas.

Komplekso prieigose atsirado ir naujovių. Automobilių sporto entuziastai gali išmėginti kartingų trasas, o kitiems galbūt labiau patiks šaudymas iš lanko.

 „Snow Arenoje“ laukiami žiemos pramogų pasiilgę slidinėjimo entuziastai/„Snow Arena“ archyvo nuotraukos

Besidomintiems sportu bus sudaryta galimybė stebėti Europos futbolo čempionato rungtynes, olimpines krepšinio atrankos varžybas, Tokijo olimpines žaidynes didžiausiame Druskininkuose ekrane.

„Snow Arena“ kviečia ne tik mėgautis žiemos ir kitomis pramogomis, bet ir skaniai užkąsti.

„Ko gero, tuo apsidžiaugs ir „Lynų kelio“ keleiviai, kurie, persikėlę gondolomis per Nemuną, vėl galės užsukti į žiemos pramogų kompleksą ir čia smagiai praleisti laiką. Veiks maitinimo įstaigos, lankytojai galės paragauti pas mus vietoje gaminamų naminių ledų, kurių skonių paletė įtiks ir išrankiausiems, ugnimi kūrenamoje krosnyje keptų picų. Kol kas neveiks tik restoranas „Aero galery“, kuris dabar dirba tada, kai yra privačių užsakomųjų renginių. Bet žmonės turės galimybę pakilti į lauko terasą ir pamatyti miestą iš aukščiausio taško Druskininkuose“, – sakė A. Kadziauskas.

„Snow Arena“ vadovas patikino, kad paslaugų kainos nepadidėjo, išliko tokios pat, kaip iki karantino.

Jis džiaugiasi, kad ir kolektyvas išliko, žmonės po ilgos pertraukos noriai grįžta į darbą ir stengiasi, kad klientai vėl galėtų džiaugtis jų teikiamomis paslaugiomis.

„Kadangi pastarąją žiemą daugumai žmonių nepavyko išvažiuoti paslidinėti į kalnus ir pajausti žiemos malonumų, jie tai gali padaryti dabar, atvykę į Druskininkuose veikiančią „Snow Areną“. Juk pas mus – žiema visus metus! Esate laukiami, mes Jūsų labai pasiilgome“, – kviečia „Snow Arena“ vadovas A. Kadziauskas.

Parengė Laima Rekevičienė