Atnaujinta boulingo erdvė Vandens parke kviečia smagioms pramogoms ir naujiems atradimams

Druskininkuose pramogų tikrai netrūksta, turiningai laisvalaikį mūsų kurorte gali leisti ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai. Tačiau miesto verslininkai, įkvėpti naujų idėjų, vis sukuria naujų pramogų bei atnaujina ir paįvairina senas.

Vandens parke daugelį metų veikęs laisvalaikio ir pramogų centras buvo išnuomotas aktyviam verslininkui Nerijui Gimžauskui ir jo komandai, kuriems pavyko boulingą prikelti naujam gyvenimui. Verslininkas džiaugiasi, kad buolingas yra Vandens parke – ypač populiarioje kurorto vietoje, kurioje daugybė pramogų siūloma po vienu stogu.

Vandens parke daugelį metų veikęs laisvalaikio ir pramogų centras buvo išnuomotas aktyviam verslininkui N. Gimžauskui ir jo komandai – jiems pavyko boulingą prikelti naujam gyvenimui / Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Boulingas vandens parke veikė keliolika metų, tačiau jo įranga jau buvo morališkai ir techniškai pasenusi. Mes nusprendėme viską atnaujinti ir sukurti čia didesnę pramogų erdvę, kurioje būtų ir žaidimų automatai, ir karaokė salė, ir kitos pramogos. Norėjome parodyti kitokį požiūrį į pramogą, kokybę, jaukumą. Dabar kasdien lauksime druskininkiečių ir miesto svečių. Dirbame iki vėlumos, pas mus galima ne tik smagiai ir aktyviai leisti laiką, bet ir atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais“, – pasakojo N. Gimžauskas.

Pasak naujojo boulingo erdvių šeimininko, buvo atnaujintas šios pramoginės vietos interjeras, ji tapo jaukesnė ir patrauklesnė. Taip pat iš esmės techniškai buvo sutvarkyti visi keturi boulingo takeliai, nupirkti nauji boulingo kamuoliai, atnaujinta įranga. Papildomai įrengta žaidimų automatų erdvė, sumontuoti dideli televizoriai, kuriuose bus galima stebėti rodomas sporto varžybas bei įvairias programas.

Šalia boulingo įrengta ir nedidelė jauki salė, kuri puikiai tiks gimtadieniams, šeimos, kolektyvų šventėms, įvairiems renginiams, maisto produktų bei gėrimų degustacijoms  ar konferencijoms.

Boulingo erdvėse vienu metu gali tilpti iki 70 žmonių. Jiems bus pasiūlytos ir maitinimo paslaugos.

Visi druskininkiečiai ir kurorto svečiai kviečiami į centro „Aqua“ erdvėse (įėjimas per restoraną-piceriją) veikiančią atnaujintą pramogų zoną – „Aqua“ boulingą, kuriame visada galėsite rasti sau įdomios veiklos / Roberto Kisieliaus nuotraukos

„Mes norime, kad žinia apie naujai atgimusias boulingo erdves ir čia teikiamų pramogų galimybes pirmiausia pasiektų mūsų kurorto ir Druskininkų krašto gyventojus. Stengiamės, kad jie sužinotų, jog čia galima puikiai leisti laiką. Čia bus galima  bendrauti, o ateityje – dainuoti karaokė. Beje, karaokė yra tikrai labai populiari pramoga, tikimės, kad ateityje atsiras daug norinčių pas mus ją išbandyti“, – pasakojo N. Gimžauskas.

Verslininkas pažymėjo ir dar vieną naujosios erdvės funkciją – socialinę. Jo planuose – atnaujintose boulingo erdvėse surengti Druskininkų savivaldybės mokyklų moksleivių boulingo čempionatą. Pirmasis vyks gegužės 29 – birželio 2 dienomis. O vėliau į turnyrus ketinama kviesti ir kitų Dzūkijos rajonų moksleivius.

Kalbėdamas apie moksleivių boulingo varžybas, N. Gimžauskas sakė, kad norėtų, jog komandose būtų ne tik moksleiviai, bet ir po vieną mokytoją – taip būtų stiprinamas klasės kolektyviškumo jausmas.

„Manau, kad neturėtume pamiršti ir Druskininkų senjorų. Jiems visą  birželio mėnesį vieną kartą per savaitę skirsime  valandą nemokamų pramogų boulingo erdvėje. Tad kiekvieną ketvirtadienį jų lauksime  nuo 17  iki 18 valandos. Jau ateinantį ketvirtadienį pakviesime aktyviuosius Druskininkų „Bočių“ narius su jų vadove Zita Jančiauskiene priešakyje išbandyti atnaujintus boulingo takelius“, – sakė N. Gimžauskas.

Visus druskininkiečius ir kurorto svečius kviečiame  atvykti į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ erdvėse (įėjimas per restoraną-piceriją) veikiančią atnaujintą pramogų zoną – „Aqua“ boulingą, kuriame visada  galėsite rasti sau įdomios veiklos.

Planuojama, kad pramogų erdvėje bus rengiamos įvairių maisto produktų degustacijos, pristatymai, taip pat svarstoma galimybė įrengti ir pokerio žaidimo kampelį.

„Atsigavome, atsinaujinome, sukūrėme galimybę kultūringai praleisti laiką, laukiame įvairių pasiūlymų. Tikimės ir vietos gyventojų aktyvumo, kviečiame mūsų bendruomenę susirinkti ir naujai atrasti gerą ir patrauklią pramogų erdvę. Ieškome bendraminčių, kurie kartu su mumis norėtų realizuoti savo idėjas“, – kalbėjo verslininkas.