Pasirūpinti savo saugumu ir laimėti kepsninę vasarai – tai įmanoma su ERGO!

Įsibėgėjant vasarai, vis daugiau laiko norisi praleisti gamtoje. Tačiau mėgautis šiltojo metų laiko suteikiamais malonumais neretai sutrukdo gamtoje tykantys pavojai. Gamtos stichijos, nelaimingi atsitikimai ir traumos gali ne tik kaip reikiant sugadinti nuotaiką ir ilgai planuotas atostogas, bet taip pat pridaryti nemenkų nuostolių. Jų išvengti gali padėti draudimo apsaugos, kuriomis pasirūpina vis daugiau Lietuvos gyventojų. Dabar tam yra dar palankesnis metas, nes, draudžiantis draudimo bendrovėje ERGO, galima jaustis ne tik saugiau, bet ir laimėti vasarišką ir daugelio lietuvių geidžiamą prizą – stilingą „Kamado Club PRO“ kepsninę.

Druskininkietis S. Kelmelis, draudimo bendrovėje ERGO pavasarį atnaujinęs draudimo sutartis, buvo maloniai nustebintas – laimėjo „Kamado Club PRO“ kepsninę/Asmeninio archyvo nuotrauka

Ja jau džiaugiasi vienas iš konkurso laimėtojų, druskininkietis Saulius Kelmelis. Jis draudimo bendrovėje ERGO apdraudė savo būstą ir transporto priemonę. Saulius sako ERGO pasitikintis nuo senų laikų ir būtent šioje bendrovėje draudžiasi jau mažiausiai 10 metų, o šį pavasarį, atnaujinęs draudimo sutartis, buvo maloniai nustebintas.

„Iš patirties žinojau, kad ERGO galiu pasitikėti ir čia gauti mano poreikius geriausiai tenkinančias draudimo sąlygas. Vis dėlto ko tikrai nesitikėjau, tai prizų – ir dar kokių! Apie tokią kepsninę svarsčiau jau kurį laiką, todėl dovana išties nudžiugino. Juolab, kad, norint ją gauti, nereikėjo nieko daryti. Jokių registracijų, formų pildymų, užduočių sprendimo. Tiesiog vieną dieną sužinojau, kad tapau laimėtoju“, – džiaugsmo neslepia Saulius.

Tokių laimingųjų kaip Saulius iš viso jau paskelbta dešimt, o žaidimas tęsiasi toliau. Jame dalyvauja visi, nuo šių metų balandžio 1 dienos iki birželio 30 dienos imtinai ERGO apsidraudę privalomuoju vairuotojų, kasko, gyventojų turto, nelaimingų atsitikimų, asmens civilinės atsakomybės ar mobiliųjų technikų draudimu. Kiekvieną savaitę atsitiktiniu būdu išrenkama po vieną kepsninės laimėtoją. Tad laiko pasirūpinti savo ir savo turto draudimu, o kartu įgyti galimybę laimėti vertingą vasarišką prizą, dar yra.

Užsakymo Nr. MDR-310-01