Kaip atsikratyti varginančio kaklo skausmo?

Kaklo skausmas gali būti lėtinis arba ūminis. Skausmas, kuris dažnai spinduliuoja į pečius, nugarą ar galvą, yra dažnas negalavimas. Kaklo skausmais skundžiasi įvairaus amžiaus žmonės. Nepriklausomai nuo skausmo simptomų ilgio ir intensyvumo, tai visada yra signalas, kurį siunčia organizmas su pranešimu „kažkas negerai“. Kuo greičiau reaguosite į kaklo skausmą, tuo lengviau bus atsikratyti jo. Perskaitykite, kaip apsisaugoti nuo jo keliais paprastais žingsniais.

Kaip gydyti kaklo skausmą?

1. Visada atkreipkite dėmesį į tai, kokioje padėtyje sėdite. Pati sėdėjimo padėtis nėra natūrali mūsų kūno laikysena, ir šiandien dauguma iš mūsų praleidžia joje vis daugiau laiko. Tai daugiausia susiję su mūsų atliekamo darbo specifika. Ką galite padaryti, tai sureguliuoti sėdynę taip, kad jūsų kojos laisvai gulėtų ant žemės, o kelio sąnarių lenkimas būtų 900 kampu.

Tada pasirūpinkite kėde, palaikančia natūralius stuburo linkius – lordozę ir kifozę. Sėdėkite tiesiai, kad kūnas nebūtų iškreiptas nei į dešinę, nei į kairę. Naudokite kėdes su porankiais ir sureguliuokite stalviršio aukštį, kad rankos taip pat galėtų laisvai gulėti ant jo.

2. Raumenų ir audinių atpalaidavimui rinkitės kaklo masažą. Stresą, susijusį su darbu, finansais ar šeima, labai sunku pašalinti. Jei negalite sumažinti streso kiekio savo gyvenime, verta maksimaliai išnaudoti savo galimybes atsipalaiduoti kiekvieną dieną. Atsipalaidavimas yra geras būdas sumažinti stresą, ir jūs galite atsipalaiduoti įvairiais būdais… Atsipalaidavimas gali būti, pavyzdžiui, kaklo masažas. Masažo dėka leisite raumenims pailsėti, pagreitinti jų regeneraciją, suaktyvinti jų kraujotaką. Puikus derinys yra masažas Vilniuje, suderintas kartu su atpalaidavimo pratimais, parinktais profesionalių kineziterapeutų dažnai duoda stebėtinai greitų rezultatų.

3. Daug vaikščiokite, atlikite pratimus. Stovimoje padėtyje mūsų skeleto ir raumenų sistema turi galimybę grįžti į savo natūralią padėtį. Savo ruožtu tempimas leidžia raumenims įgyti platesnį judesių spektrą, nes dažnai jų kontraktūra neleidžia raumenims palaikyti tinkamos laikysenos.

Fizinis aktyvumas – yra pagrindinis mūsų gerovės elementas – stiprina ir atpalaiduoja raumenis, kurie suteikia geresnę ir stabilesnę atramą galvai. Be to, jei jus vargina kaklo ir kaklo skausmas, atlikite paprastus pratimus, skirtus šioms kūno dalims – jie nedelsiant atpalaiduos ir pašalins skausmą.