Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro atstovės pristatė kurortą Klaipėdos „Jūros šventėje“

Liepos 29-31 d. Klaipėdoje surengtoje „Jūros šventėje“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovės miesto svečiams ir klaipėdiečiams pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas.

Klaipėdos „Jūros šventėje“ Druskininkų TVIC atstovės pristatė mūsų kurorto lankytinas vietas, siūlomas paslaugas, pramogas / Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Turizmo gatvėje lankytojai galėjo susipažinti su vietovėmis atostogoms Lietuvoje: čia buvo įsikūrusi nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Vilniaus, Šiaulių, Kėdainių, Zarasų, Alytaus, Druskininkų, Klaipėdos regiono, kitų šalies miestų bei turizmo ir informacijos centrai iš Liepojos bei Ventspilio.

Druskininkų stende šventės metu lankytojai turėjo galimybę pasivaišinti natūraliu mineraliniu vandeniu „Akvilė“, sužinoti informacijos apie kurortą, gauti miesto leidinių, žemėlapių, suvenyrų ir įsigyti Druskininkų atributikos. Lankytojus domino įvairi informacija: jie ieškojo aktyvaus poilsio vietų, domėjosi SPA centrais ir procedūromis, sanatoriniu gydymu, apgyvendinimo įstaigomis, miesto renginiais, dviračių takais ir maršrutais.

Dažnas svečias, apsilankęs Druskininkų stende, gyrė Druskininkus už išpuoselėtą aplinką, didelį poilsio paslaugų pasirinkimą bei minėjo, kad mielai lankosi mūsų kurorte ir į jį sugrįžta.

Druskininkų TVIC informacija