Projektas „Be streso“ – nuotolinės psichologo konsultacijos jaunimui

2020-aisiais Druskininkų jaunimo užimtumo centras vykdo Druskininkų savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos projektą „Be streso“. Dirbdami su jaunimu, pastebime, kad jaunuoliai kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais, kurie kenkia jauno žmogaus psichologinei sveikatai, todėl, pasitelkdami įvairius metodus, siekiame stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą.

Projekto metu bus organzuojami susitikimai tėvams su lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi. Jų metu tėvai nagrinės jiems rūpimus klausimus apie bendravimą ir ryšio mezgimą su paaugliais. Taip pat Druskininkų jaunimo užimtumo centre 14-29 metų amžiaus jauni žmonės į psichologus gali kreiptis nemokamai.

Atsižvelgiant į pasaulyje susidariusią situaciją dėl COVID19 viruso plitimo, kurios metu visų žmonių gyvenimai yra paveikti apribojimais ir suvaržymais, psichologo konsultacijas jaunimui organizuojame nuotoliniu būdu.

Druskininkų JUC informacija