Pirmieji druskininkiečiai jau pasiėmė savo „Druskininkiečio korteles“

Rugsėjo 1-ąją pradėjo veikti „Druskininkiečio kortelės“ sistema. Druskininkiečiai aktyviai registruojasi – prašymus užpildė beveik 6 000 mūsų savivaldybės gyventojų, o pirmieji jau spėjo ir pasiimti išskirtines vardines korteles, suteikiančias pačių įvairiausių nuolaidų.

Pirmieji druskininkiečiai jau džiaugiasi išskirtinėmis vardinėmis kortelėmis, suteikiančiomis pačių įvairiausių nuolaidų / Edgaro Tamkevičiaus nuotraukos

Jei dar neužpildėte prašymo kortelei gauti, tai galite padaryti internetu – http://kortele.druskininkai.lt/

Į Druskininkiečio kortelę yra integruotas „Kautros“ elektroninis bilietas, moksleivio pažymėjimas. Turėdami šią kortelę, druskininkiečiai galės naudotis net 40 įvairių verslo objektų pateiktais pasiūlymais – nuo 50 proc. nuolaidos Vandens parko bilietams, nuolaidų viešajam transportui, įvairaus dydžio nuolaidų apsilankymams kavinėse ir restoranuose bei SPA centruose iki kraujo tyrimų ar odontologų paslaugų – visas nuolaidas rasite internete adresu www.Druskininkai.lt/kortele/.

Svarbi informacija apie tai, ką reikia žinoti, užsisakant „Druskininkiečio kortelę“:

1. Prašymo kortelei gauti pildymas vyksta tik internetu, adresu http://kortele.druskininkai.lt/.

2. Jei dėl kažkokių priežasčių asmuo negali užpildyti prašymo pats, tuomet, atvykus į Druskininkų savivaldybės administraciją, prašymą užpildyti padės čia dirbantys specialistai.

3. Pateikus prašymą, „Druskininkiečio“ kortelė bus pagaminta per 20 darbo dienų. Tačiau, jeigu pradėjus veikti sistemai, prašymų skaičius bus itin gausus, gali tekti palaukti ir šiek tiek ilgiau – prašome supratingumo ir kantrybės.

4. Pagaminus kortelę, į elektroninį paštą atsiunčiama žinutė. Kortelę atsiimti galima, atvykus į Druskininkų savivaldybės administraciją adresu Vasario 16-osios g. 7. Nepamirškite asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

5. Druskininkiečio kortelę gali gauti visi savivaldybėje registruoti asmenys – nėra jokių amžiaus apribojimų.

6. Mokyklinio amžiaus vaikams „Druskininkiečio kortelių“ prašymų pildyti nereikia – jiems kortelę kartu su mokinio pažymėjimu pagamins mokyklos.

7. „Druskininkiečio kortelę“ gali gauti ir ukrainiečiai, kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Druskininkų savivaldybėje ir kurie turi jiems priskirtą lietuvišką asmens kodą.

8. Jei prisiregistravę Druskininkų savivaldybėje ir pasiėmę kortelę persiregistruosite į kitą savivaldybę, sistema iš karto tai užfiksuos, o jūsų kortelė nustos galioti jau kitą parą po persiregistravimo.

9. „Druskininkiečio kortelė“ yra nemokama.

„Ši kortelė – tai padėka visiems žmonėms, savo iniciatyvomis ir darbais kasdien kuriantiems mūsų miestą. Visiems, kurie čia gyvena: dirba, veža vaikus į mokyklas, sportuoja, pramogauja ir myli savo Druskininkus. Nuoširdžiai tikiuosi, kad kortelė atsiras pas kiekvieną druskininkietį – kaip ryšio su savo miestu simbolis. Labai noriu, kad kiekvieną kartą, paėmę į rankas „Druskininkiečio kortelę“, prisimintumėte, kad esate svarbi mūsų bendruomenės dalis, kad Druskininkams rūpi čia gyvenantys žmonės. Ačiū, kad mylite Druskininkus, kad dar kartą įrodėte, kokia aktyvi yra druskininkiečių bendruomenė. Jūs esate nuostabūs“, – sako
Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.