Per JUC gimtadienį – kelionė laiku

Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) smagiai paminėjo 22-ąjį savo gimtadienį ir pakvietė į linksmą ir kūrybišką renginį. Į gimtadienį susirinkusius JUC darbuotojus ir šventės svečius pasveikinęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavčius palinkėjo daug naujų idėjų bei jaunatviškos energijos.

22-ąjį savo gimtadienį minėjęs JUC pakvietė į linksmą ir kūrybišką renginį/JUC archyvo nuotrauka

Renginio metu jaunimas ir JUC darbuotojai pasirodė spektaklyje „Žvilgsnis į dabartį“. Žiūrovai „laiko mašina“ galėjo nukeliauti į 2042 metus, kur žmonių galvose įmontuotos paieškos sistemos, prisiminimai iškyla sumontuotų filmukų vaizdiniais, o barmenus pakeitė hologramos, todėl kiekvienas gyvas susitikimas bei pokalbis su žmogumi yra neįkainojamas ir toks netikėtas.


Mero pavaduotojas L. Urmanavčius JUC kolektyvui palinkėjo daug naujų idėjų bei jaunatviškos energijos/JUC archyvo nuotrauka

Renginyje pasirodė Aleksėjus Muravjovas, Silvijos Miciulevičiūtės šokių kolektyvas, gatvės šokių komanda J&J „United“, „Druskininkai Runners“ ir Druskininkų jaunimas, atlikęs vaidmenis pasirodyme „Žvilgsnis į dabartį“.

Gimtadienyje buvo pristatyta vaizdo medžiaga, kurioje atsispindėjo pagrindiniai 2019 metų renginiai ir JUC iniciatyvos bei vykdomos veiklos. Gimtadieniui buvo ruošiami specialūs pasirodymai persipinantys šokiu, parkūru ir audiovizualiniu menu.

Pasibaigus renginiui, jaunimas sugužėjo į choreografijos salę, kurioje drauge dalijosi renginio įspūdžiais, valgė picas.