ĮSPŪDIS: „Šaukštas deguto…“

Nors ir nežinome, kokių dar išbandymų teks patirti, tačiau, atrodo, visi suvokiame situacijos rimtumą. Užsidarė daugelis paslaugas teikiančių ir taip duonai kasdienei užsidirbančių įmonių. Su nerimu laukdami rytojaus, regis, visi, kaip galėdami, stengiasi padėti vieni kitiems. Bet ne – atsiranda kelios tik save mylinčios ir nelaime besidžiaugiančios „baltos varnos“. Bando įsibrauti į uždarytas įstaigas ar nusipirkti kavos, kad vėliau galėtų sukurpti kokią pigią sensaciją.

„Puota maro metu“, – taip viešoje erdvėje pamatę ir redakcijai atsiuntę šią nuotrauką komentavo mūsų skaitytojai

Mūsų apygardoje kandidatuoti į Seimą ketinantis politikas Vilius Semeška ir jo nuolatinis „trubadūras“ Romas Sadauskas-Kvietkevičius suskubo piešti apokaliptinius vaizdus, viename portale garsia ir grėsminga antrašte jau spėjo Druskininkus pavadinti „per dvi dienas mirusiu miestu“.

Ar tikrai taip norisi sumenkinti Druskininkus, kad net karantino metu reikia veržtis į neveikiantį vandens parką ir ten ieškoti „sensacijų“?

Įdomu, kuriems Druskininkų krašto žmonėms galėtų atstovauti į Seimą besirengiantis politikas, visuotinio karantino metu besiveržiantis į neveikiantį vandens parką ar besifotografuojantis prie bandelinės ir kartu su savo sėbru skelbiantis, kad geria paskutinę kavą Druskininkuose?

Paklaustas, kaip reagavo į viešoje erdvėje minėto tandemo skelbiamas nuotraukas ir straipsnių antraštes, Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas stebėjosi, kad net ir tokioje sudėtingoje situacijoje taip besielgiantys žmonės tik parodo tikrą savo veidą ir moralės nebuvimą: „Tik visiškas besmegenis gali karantino metu slampinėti po miestą, viešai džiaugtis mūsų visų bėdomis ir ieškoti, kuo dar apdergti Druskininkus“.

Parengė „Mano Druskininkai“ redakcija