Apie Druskininkus – rusakalbiams vokiečiams

Gegužės 14-15 dienomis Vokietijos mieste Bad Salzuflene surengta rusakalbių vokiečių paroda-mugė „Jarmarka zemliakov 2016“. Galima drąsiai teigti, kad tai – svarbiausias ir ryškiausias įvykis rusakalbių vokiečių gyvenime. Kasmet parodoje-mugėje dideliame paviljone pristatomos geriausios paslaugos, prekės, įvairių sričių naujienos, organizuojami koncertai, pramoginiai renginiai bei konkursai. Kaip teigia organizatoriai, „Jarmarka zemliakov“ – tai tarsi gyvenimas, kuriame visi savi, suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio ir kuriame užsimezga naujos pažintys bei verslo kontaktai. Parodoje-mugėje galima rasti viską, ko trokšta ir ko ilgisi emigranto siela.


Druskininkams atstovavo Druskininkų TVIC, reabilitacijos centro „Upa“, „Grand SPA Lietuva“, sanatorijų „Belorus“ ir „Eglė“, viešbučių komplekso „Galia“, svečių namų „Greta“ ir Grūto parko atstovai/TVIC archyvo nuotrauka

Parodos-mugės metu Druskininkų kurortui atstovavo Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC), reabilitacijos centro „Upa“, „Grand SPA Lietuva“, sanatorijų „Belorus“ ir „Eglė“, viešbučių komplekso „Galia“, svečių namų „Greta“ ir Grūto parko atstovai. Spalvingame stende lankytojams buvo pasiūlyta susipažinti su Druskininkų kurorto naujovėmis, aktyviu laisvalaikiu, lankytinomis vietomis, SPA ir sanatorinio gydymo galimybėmis. Parodos lankytojai aktyviai domėjosi mūsų kurortu, dauguma jų minėjo, kad jau ne kartą yra buvę Druskininkuose. Jau pačią pirmą dieną buvo išdalinta didžioji dalis lankstinukų bei katalogų. Pasak parodos organizatorių, per 2 dienas parodą-mugę aplankė apie 17 000 lankytojų.

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos
centro informacija