Kaip sukomplektuoti spintą vaiko kambariui?

Įrengti vaikų kambarį, viena vertus, be galo malonus darbas, bet kita vertus– atsakingas. Tėvai dažnai nerimauja, kad jų pasirinkimai tiksliai neapibrėžia vaiko idėjos apie savo kambarį. Be to, įrengiant vaiko kambarį turi būti labai gerai apgalvota ir atsižvelgiama į dinamiškus jauno žmogaus gyvenimo pokyčius. Vienas iš svarbiausių baldų šiuo atveju – vaikų kambario spinta. Kokia ji turėtų būti, kad taptų ne tik praktišku baldu, bet ir patiktų mūsų vaikui?

Spinta vaikų kambariui, visų pirma, turi būti funkcionali, antra, visada moderni, trečia – turėtų „suaugti“ su mūsų vaiku. Jei atsižvelgsite į visus šiuos reikalavimus, jūsų vaiko kambarys taps gera investicija, kuri išliks aktuali daugelį metų. Sužinokite apie svarbiausius drabužių spintos vaikų kambaryje aspektus ir apsisaugokite nuo nereikalingo streso įrenginėdami vaiko kambarį.

Funkcionali spinta vaikų kambariui

Galime drąsiai teigti, kad drabužių spinta vaikų kambariui yra funkcionaliausias baldas, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus. Tinkamai ją pritaikius galima sutalpinti ne tik turimus drabužius, bet ir palikti papildomai vietos žaislams susidėti. Drabužių spinta tikrai padės išlaikyti tvarkingą jauno žmogaus kambarį ir tinkamai užpildyti erdvę, todėl tai bus jauki vieta žaisti, mokytis ir ilsėtis.

Spintos įrengimas priklauso nuo vietos, kurią turite jūsų vaiko kambaryje. Taisyklės, ar geriau rinktis stumdomomis durimis spintą, ar atidaromą tradiciniu būdu, nėra, tačiau verta pasidaryti gana gilią ir platesnę, o prireikus aukščio, uždėti antresoles. Jūsų vaikas tokioje spintoje geriau susitvarkys be jūsų pagalbos, o tai gali turėti teigiamos įtakos jo savarankiškumui nuo pat mažens.

Spinta vaikų kambariui – kokia ji turėtų būti?

Priešingai nei atrodo, vaikų kambario spinta neturėtų būti per daug spalvinga ir primenanti pasaką. Verta rinktis universalų paprasto dizaino baldą dėl labai paprastos priežasties – jis ilgiau tarnaus jūsų vaikui. Vaikų erdvėse gana gerai atrodo ir modernaus stiliaus spintos. Jas lengva derinti tiek su vaikiška kambario išvaizda, tiek su jaunatviška išvaizda, kai esame priversti šiek tiek pakoreguoti išdėstymą.

Vaikų kambario spinta taip pat gali būti su veidrodžiu. Tai naudingas elementas, ypač vėlesniuose paauglystės etapuose. Be to, veidrodis gali įkvėpti ir paskatinti mažas mergaites pasirinkti savo kasdienį stilių ir taip pat tinkamai skatina vaiko vystymąsi ir jo svajones.