Viečiūnų progimnazijos golfo komandos žaidėjai nustebino patys save

Kovo 7 d. Kaune organizuotose finalinėse Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio varžybose Druskininkų savivaldybės garbę apgynė Viečiūnų progimnazijos golfo komanda, tarpmokyklinėse savivaldybės varžybose iškovojusi 1-ąją vietą.

Komandos kapitonas D. Gaidys (su taure), stovi iš kairės M. Subačiūtė, G. Balčiūtė, G. Gaidytė ir L. Majauskas/Asmeninio archyvo nuotrauka

Nors viečiūniškiai vaikai buvo 3-4 metais jaunesni už savo varžovus, jie puikiai atstovavo mūsų Savivaldybei ir nustebino patys save, Kaune iškovoję 3-iąją vietą, į priekį praleidę tik Vilniaus Palaimintojo T. Matulionio gimnazijos ir Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos komandas.

Viečiūnų progimnazijos komanda gavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtą taurę ir diplomus, komandos nariai buvo apdovanoti atminimo medaliais bei marškinėliais.

Viečiūnų progimnazijos komandoje rezultatyviausiai žaidė mokyklos šeštokas Dovydas Gaidys.

Jonas Jazepčikas,
Viečiūnų progimnazijos fizinio ugdymo mokytojas