Druskininkuose varžėsi stalo teniso meistrai

Praėjusį savaitgalį Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos sporto salėje surengtose reitinginėse stalo teniso varžybose dalyvavo 60 žaidėjų iš visų Lietuvos regionų.

Rugpjūčio 11 d. dvejose amžiaus grupėse rungtyniavo veteranai. Vyresnių kaip 60 metų amžiaus grupėje čempionu tapo 2017 m. Europos veteranų stalo teniso dvejetų čempionas panevėžietis P. Bagužis, finale 3:1 nugalėjęs kaunietį S. Barkarą. III-ąją vietą varžybose iškovojo uteniškis V. Lapinskas. Vyresnių kaip 70 m. amžiaus grupėje I-ąją vietą iškovojo druskininkietis S. Rimeikis, II-ąją – kaunietis G. Degteriovas, III-ąją – kaunietis A. Kondrotas. Garbingo amžiaus sportininkai buvo apdovanoti vertingais prizais.

Rugpjūčio 12 d. rungtyniavo jaunimas ir keletas veteranų. Jaunimo grupėje, nepralaimėjęs nei vieno susitikimo, nugalėtoju tapo klaipėdietis V. Mečionis, kuris finale 3:1 nugalėjo panevėžietį M. Steponkų. Dėl trečiosios vietos rungtyniavo veteranų turnyro nugalėtojas P. Bagužis ir alytiškis Ž. Isaikinas. Tituluotas veteranas šį susitikimą pralaimėjo rezultatu 2:3.

Varžybų prizininkus įsteigtais prizais apdovanojo LR Seimo narys Zenonas Streikus ir Druskininkų sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius. Abejas dienas varžybose su sportininkais bendravo LR Seimo narys Z. Streikus, kuris, dar būdamas moksleivis, neblogai žaidė stalo tenisą. Sveikindamas sportininkus, jis palinkėjo kuo daugiau jaunimo įtraukti į sportą, mažinant nusikalstamumą bei didinant  jaunimo ir suaugusiųjų užimtumą.

Sporto centro direktorius V. Matkevičius kalbėjo, kad stalo tenisas Druskininkuose, gali ir turi rasti deramą vietą tarp kitų sporto šakų.

Jaunimo grupės varžybų prizininkai su renginio iniciatoriumi druskininkiečiu S. Rimeikiu (centre)