Pėsčiųjų žygių organizatoriai atranda Druskininkus

Sveikatinimo ir pramogų įvairovę Druskininkuose gali papildyti dar viena aktyvaus poilsio rūšis. Nuo ateinančių metų pradžios į Druskininkus bus kviečiami ir pėsčiųjų žygių entuziastai iš Lietuvos bei užsienio.

Antradienį Savivaldybėje apsilankę VšĮ „Trenk Turas“ vadovai Vytautas Bartulis ir Deivydas Urbonavičus mero pavaduotojui Linui Urmanavičiui bei Savivaldybės kultūros ir turizmo įstaigų vadovams pristatė idėją Druskininkuose rengti pėsčiųjų žygius.

„Mes jau ne vienerius metus organizuojame pėsčiųjų žygius Lietuvoje ir Latvijoje, kurie sutraukia tūkstančius šio aktyvaus poilsio entuziastų. Manome, jog į Druskininkus pėsčiųjų žygių dalyviai gausiai susirinktų dėl puikios infrastruktūros ir daugybės kitų miesto privalumų“, – sakė V. Bartulis.

„Trenk Turo“ atstovai pasakojo, jog jie organizuoja vienos dienos žygius, dažniausiai siūlomos 15 -30 kilometrų ilgio trasos.

Mero pavaduotojas L.Urmanavičius pastebėjo, jog Druskininkuose yra didžiulis trasų pasirinkimas pėsčiųjų žygiams, todėl tokia nauja aktyvaus poilsio rūšis ypač vėsiojo sezono metu būtų reikalinga.

Susitikimo metu buvo apsikeista mintimis apie pėsčiųjų žygio galimą laiką, koncepciją. Pagal išankstinį planą, pirmasis pėsčiųjų žygis Druskininkuose galėtų vykti 2020 metų žiemos pabaigoje arba ankstyvą pavasarį.

„Trenk Turo“ organizuojamuose žygiuose jau dalyvavo 40 tūkst. žygeivių Jie nukeliavo 1 126 375 kilometrus.

Druskininkų  savivaldybės informacija