Ieškote vasaros stovyklos vaikui? Šios stovyklos Druskininkuose – tikras atradimas tėvams ir vaikams!
„Aktyvus stovyklavimas“ – tai patyrusi, energinga ir nuoširdi komanda, daugiau nei 20 metų organizuojanti vaikų stovyklas visoje Lietuvoje. Pagrindinis organizatorių tikslas – padėti augti aktyvioms, kūrybingoms ir savimi pasitikinčioms jaunoms asmenybėms.
Šią vasarą į stovyklas kviečiami 7-17 metų vaikai. Jie stovyklose gali dalyvauti pasirinktinai – vieną dieną, kelias dienas arba 5 ar 6 dienų pamainą – stovyklauti tik dienomis arba pasilikti nakvynei.
Veiklos vykdomos Druskininkuose – galima rinktis aktyvų laiką gamtoje, sportą, edukacijas, komandinį bendradarbiavimą, kūrybinius užsiėmimus, užmegzti naujas draugystes.

Kokią stovyklą pasirinkti?
„Ekstremali“ stovykla – kopimas į medžius, jodinėjimas, šaudymas iš lankų, kartingai, LEGO kūrybiniai užsiėmimai.
„Ant lentos“ – riedlentės, papildomos pramogos – kartingai, šaudymas iš lankų, LEGO kūrybiniai užsiėmimai.
Riedučių stovykla – riedėjimo įgūdžių tobulinimas su kvalifikuotais instruktoriais, papildomos pramogos – šaudymas iš lankų, LEGO kūrybiniai užsiėmimai.
Kainos svyruoja nuo 50 iki 450 eurų, priklausomai nuo stovyklos pobūdžio ir trukmės.
Stovyklos vieta: Druskininkai, Mizarų kaimas – vos 3 kilometrai nuo „Snow Arenos“. Teritorija yra erdvi, aptverta, saugi ir puikiai pritaikyta aktyvioms veikloms bei poilsiui. Esant nepalankioms oro sąlygoms, užsiėmimai vykdomi vidaus salėje.
Slidinėjimo stovyklos – žiemos sezonui
Be vasaros veiklų, organizatoriai kviečia vaikus ir į žiemos sezono stovyklas Druskininkų „Snow Arenoje“. Siūlomos slidžių, snieglenčių ir dienos slidinėjimo stovyklos, kurių metu vaikai mokosi ir tobulina įgūdžius, prižiūrimi patyrusių instruktorių.
Tėvai gali pasirinkti vaikui tinkamiausią stovyklos trukmę ir formatą, suteikdami jam turiningą, saugią bei aktyvią vasaros ar žiemos patirtį su „Aktyviu stovyklavimu“.
Daugiau informacijos apie stovyklas: tel. +370 688 88843, www.aktyvusstovyklavimas.lt, „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose „Aktyvus stovyklavimas“, „TikTok“ –@aktyvusstovyklavimas.