Visi skirtingi, bet stiprūs kartu

Lopšelis-darželis „Žibutė“ jau trečius metus dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto finansuojamų projektų konkurse. Šiemet  organizatoriai pageidavo, kad, rengiant projektus, pagrindinis dėmesys būtų skiriamas integracijai ir įtraukimui, sportą ir fizinį aktyvumą naudojant kaip priemonę jungti skirtingo amžiaus, rasės, tikėjimo ar lyties žmones, įtraukiant meno ir aplinkosaugos momentus. „Žibutės“ projektas „Trys kartos kartu“, parengtas neformaliojo švietimo (kūno kultūros) mokytojos Editos Kibirkštytės, atitiko konkurso reikalavimus ir gavo finansavimą.

 

K.Dineikos sveikatingumo parke smagiam sportiniam renginiui susitiko trys kartos: lopšelio-darželio priešmokyklinės „Saulutės“ grupės vaikai, jų tėveliai ir K. Dineikos sveikatingumo parko sporto klubo nariai senjorai bei Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrijos linijinių šokių būrelio narės/Lopšelio-darželio„Žibutė“ archyvo nuotrauka

 

Spalio 17 d. K. Dineikos sveikatingumo parke smagiam sportiniam renginiui susitiko trys kartos: lopšelio-darželio priešmokyklinės „Saulutės“ grupės vaikai, jų tėveliai ir K. Dineikos sveikatingumo parko sporto klubo nariai senjorai bei Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrijos linijinių šokių būrelio narės. Mankštą visiems dalyviams organizavo parko sporto klubo vadovas Algimantas Pūtys ir parko veiklos projektų vadovas Gediminas Grigelis. Senjorės linijinių šokių šokėjos pademonstravo du labai smagius šokius, įtraukdamos į juos ir mažuosius bei jų tėvelius. Tada ir vaikai, ir senjorai įveikė kliūčių ruožą,  vedantį tiesiai į tinklinio aikštelę, kurioje labai smagiai pasimėtė  kamuoliais. Meninio ugdymo mokytojas Linas Savulionis visus pakvietė pažaisti liaudies žaidimą „Kiškelis“ ir ratelį „Ant kalno karklai“.

Pasportavę ir pašokę, renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais, vaišinosi arbata ir užkandžiais, bendravo ir džiaugėsi smagiai kartu praleistu rytmečiu. Projekto tikslas – suburti bendrai judriai veiklai gamtoje kelių kartų atstovus – įgyvendintas.

 

Lopšelio-darželio„Žibutė“ informacija