Skambinu, įsivaizduoju, piešiu…

Kovo 24 d. VIII-ąjame respublikiniame jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalyje-konkurse dalyvavo ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniai bei jų mokytojai. Šis konkursas unikalus tuo, kad mokiniai vertinami ne tik už muzikos kūrinio atlikimą, bet ir už jo iliustravimą piešiniu, animacija bei pasakojimu ar eilėmis pristatytą kūrinio turinį. Skambant muzikai, didžiuliame ekrane buvo demonstruojami jaunųjų dailininkų bei muzikantų piešiniai, sukurti ta pačia tema ir nuotaika.

Šį festivalį-konkursą organizavo Vilniaus ,,Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, Vievio meno mokykla, Skuodo meno mokykla, Lietuvos edukologijos universitetas bei Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerija ,,Židinys“. Festivalyje-konkurse dalyvavo 111 moksleivių iš Vilniaus, Kauno, Ignalinos, Švenčionėlių, Švenčionių, Vievio, Zarasų, Elektrėnų, Skuodo, Plungės, Trakų, Šiaulių, Marijampolės. Druskininkų meno mokyklai atstovavo Kotryna Veščiovaitė (fortepijonas; mokytoja Ilona Bieliukienė, muzikos kūrinį iliustravo Vytė Bagdonavičiūtė; mokytoja Ona Olšauskienė), Evija Buraitė (fortepijonas; mokytoja Ilona Bieliukienė, kūrinį iliustravo Dorotėja Liaukevičiūtė; mokytoja Onutė Zakarienė). Pasibaigus konkursui, visos keturios Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokinės sulaukė gerų žinių – laureato diplomus savo amžiaus kategorijoje gavo K. Veščiovaitė, atlikusi Anatolijaus Lepino ,,Buratiną“ (mokytoja I. Bieliukienė) ir jos kūrinį iliustravusi jaunoji dailininkė V. Bagdonavičiūtė (mokytoja O. Olšauskienė), E. Buraitė, atlikusi Theodoro Lako „Lėtą valsą“ (mokytoja I. Bieliukienė). Diplomante tapo jaunoji dailininkė D. Liaukevičiūtė (mokytoja O. Zakarienė).

Nuoširdžiai sveikiname visas festivalio-konkurso nugalėtojas. Ačiū mokytojams už nuoširdų ir kantrų darbą, o tėveliams – už globą ir palaikymą.

Nuotraukoje iš kairės pirmoje eilėje laureatės V. Bagdonavičiūtė ir K. Veščiovaitė, antroje eilėje: diplomantė D. Liaukevičiūtė, mokytojos O. Zakarienė, O. Olšauskienė, I. Bieliukienė ir laureatė E. Buraitė/ M. K. Čiurlionio meno mokyklos archyvo nuotrauka

M. K. Čiurlionio meno mokyklos informacija