Konkurso „Ekologiškos kalėdos 2017“ – Viečiūnų progimnazijos ketvirtokų sėkmė

Gruodžio 19 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centre surengtas konkurso „Ekologiškos kalėdos 2017“ baigiamasis renginys. Šiame konkurse dalyvavusios mūsų progimnazijos bendruomenės komandos (ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“ komanda; 1 klasės komanda (mokytoja Daiva Mačionienė); 4 klasės komanda (mokytoja Aušra Trikšienė); 5-8 klasių komanda (mokytoja Aurelija Vilūnienė) buvo apdovanotos Druskininkų savivaldybės mero padėkomis už dalyvavimą konkurse ir saldžiomis dovanėlėmis. Mokytojos A. Trikšienės ketvirtokų komanda iškovojo vieną iš pagrindinių prizų – interaktyvią lentą.

Mokytojos A. Trikšienės ketvirtokų komanda iškovojo vieną iš pagrindinių prizų – interaktyvią lentą/Viečiūnų progimnazijos archyvo nuotrauka

Dėkojame konkurso organizatorei – Druskininkų savivaldybės administracijai, o mokiniams ir jų tėveliams AČIŪ tariame už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, bendruomeniškumą, kūrybiškumą, puošiant progimnazijos erdves ekologiškomis dekoracijomis ir taip prisidedant prie aplinkosaugos idėjų puoselėjimo.

 

Viečiūnų progimnazijos informacija