VšĮ Druskininkų ligoninė bus nustatomos veiklos tobulinimo galimybės

Siekdama įvertinti VšĮ Druskininkų ligoninė materialinių, finansinių ir darbo išteklių naudojimą ekonomiškumo, efektyvumo ir rezultatyvumo požiūriu bei nustatyti optimalias veiklos kryptis, Druskininkų savivaldybės taryba gegužės 28 dieną sušaukto posėdžio metu priėmė sprendimą Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis atlikti VšĮ Druskininkų ligoninės veiklos įvertinimą, nustatant veiklos tobulinimo galimybes.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje apsilankę nepriklausomi konsultantai su Druskininkų savivaldybės bei VšĮ Druskininkų ligoninė vadovais ir darbuotojais aptarė ligoninės veiklos įvertinimo tikslą bei kryptis. Preliminariai planuojama, kad veiklos analizė vyks iki rudens.

„Esame tarptautinį pripažinimą pelnęs kurortas, ne tik ieškantis naujų, modernių sprendimų, bet ir nuolat tobulinantis esamas įstaigas, įmones, jų veiklą. Išanalizavus ligoninės veiklos procesus, bus pateikti konkretūs pasiūlymai, ateityje padėsiantys tobulinti administravimo veiklą, jos procesus ir organizavimą“, – kalbėjo susitikime dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Nepriklausomi konsultantai su Druskininkų savivaldybės bei VšĮ Druskininkų ligoninė vadovais ir darbuotojais aptarė ligoninės veiklos įvertinimo tikslą bei kryptis/Gintarės Varnelienės nuotrauka

 

Druskininkų savivaldybės informacija